Stamboom IJzerman » Elisabeth IJzerman (1889-1926)

Persoonlijke gegevens Elisabeth IJzerman 


Gezin van Elisabeth IJzerman

Zij is getrouwd met Hendrik Willem Westerink.

Zij zijn getrouwd op 27 juli 1911, zij was toen 21 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk (Bruid)
Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
Algemeen Toegangnr: 123
Inventarisnr: 123.07491
Gemeente: Kampen
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 79
Datum: 27-07-1911
Bruidegom Hendrik Willem Westerink
Geboorteplaats: Kampen
Bruid Elisabeth IJzerman
Geboorteplaats: Kampen
Vader bruidegom Willem Westerink
Moeder bruidegom Annigje Boeve
Vader bruid Berend Jan IJzerman
Moeder bruid Margje Doorn
Nadere informatie bruidegom: 24 jaar.; bruid: 21 jaar.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth IJzerman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth IJzerman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth IJzerman


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 december 1889 lag rond de 7,4 °C. Er was 7 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
      • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
      • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
      • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
      • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
      • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 27 juli 1911 lag tussen 10,8 °C en 29,0 °C en was gemiddeld 21,4 °C. Er was 13,4 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
      • 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
      • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
      • 29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
      • 23 oktober » Italiaans-Turkse Oorlog: Kapitein-Vlieger Carlos Piazza steeg op 23 oktober 1911 om 06:19 uur met zijn Blériot XI op voor een verkenningsvlucht, om zo de Turks-Arabische opmars te lokaliseren. Hierdoor legde Kapitein-Vlieger Carlos Piazza de eerste oorlogsvlucht af in de geschiedenis en was de Blériot XI het eerste militaire vliegtuig dat ingezet werd tijdens een oorlog. Gevolgd door Kapitein-Vlieger Ricardo Moizo in een Nieuport.
      • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
    • De temperatuur op 6 juli 1926 lag tussen 12,5 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
      • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
      • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
      • 29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
      • 13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
      • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam IJzerman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam IJzerman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over IJzerman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam IJzerman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom IJzerman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jo IJzerman, "Stamboom IJzerman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ijzerman/I158.php : benaderd 27 december 2025), "Elisabeth IJzerman (1889-1926)".