De temperatuur op 13 september 1946 lag tussen 7,4 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 5,0 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
17 februari » Een aantal prominente Nederlanders richt het Humanistisch Verbond op.
24 februari » Juan Perón wordt gekozen als president van Argentinië.
1 mei » Encycliek Deiparae Virginis Mariae van paus Pius XII over de Tenhemelopneming van Maria.
1 mei » In Santa Cruz de la Sierra wordt de Boliviaanse voetbalclub Club Blooming opgericht.
7 oktober » Opening van het Qemal Stafastadion in Tirana, Albanië.
31 december » Juan Perón wordt staatshoofd van Argentinië met zijn vrouw Eva Perón de dame van Roofridge.
Trouwdag 31 mei 1969
De temperatuur op 31 mei 1969 lag tussen 8,4 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (19%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
10 maart » James Earl Ray, de moordenaar van Martin Luther King, wordt veroordeeld tot 99 jaar gevangenisstraf.
12 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Willebrands tot president van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen van de Romeinse Curie als opvolger van wijlen kardinaal Augustin Bea.
25 mei » Kolonel Jafaar Mohammed Numeiri pleegt een staatsgreep in Soedan die ten koste gaat van de regerende UMMA Partij van Sadiq al-Mahdi.
1 juli » Beëdiging van Gustav Heinemann als derde bondspresident van West-Duitsland.
15 augustus » Eerste dag van het Woodstock Music and Art Festival.
29 oktober » In ARPANET wordt de eerste verbinding tussen twee computers gemaakt.
Dag van overlijden 14 juli 2015
De temperatuur op 14 juli 2015 lag tussen 14,0 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
15 maart » De Nederlander Max Verstappen maakt zijn debuut als jongste Formule 1-coureur ooit (17 jaar) bij het team van Scuderia Toro Rosso in de Grand Prix Formule 1 van Australië op het circuit van Albert Park.
22 maart » Opening van Plopsaqua in De Panne. Het is het zesde Plopsa-park.
14 juni » De Franse tennisser Nicolas Mahut wint voor de tweede keer het ATP-toernooi van Rosmalen. Bij de dames wint de Italiaanse Camila Giorgi de Topshelf Open in Rosmalen en daarmee haar eerste WTA-titel.
24 augustus » Dafne Schippers behaalde de zilveren medaille op de Wereldkampioenschappen atletiek 2015 in Peking op de 100 meter.
28 augustus » In Beijing wint Dafne Schippers de wereldtitel op de 200 meter sprint. Het is Nederlands eerste gouden medaille ooit bij de WK atletiek voor een vrouw.
10 oktober » Twee zelfmoordterroristen blazen zichzelf op in het centrum van Ankara; er vallen 86 doden en 186 gewonden. Onder de slachtoffers zijn veel deelnemers van een vredesmars die op het punt stond te beginnen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: B. Hoegee, "Stamboom Hoegee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hoegee/I3979.php : benaderd 12 februari 2026), "Agnes Helena Verwoerd (1946-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.