1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
Trouwdag 29 augustus 1934
De temperatuur op 29 augustus 1934 lag tussen 9,7 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 8,4 mm neerslag gedurende 6,1 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
14 maart » Eugene Cernan, Amerikaans astronaut, laatste mens op de maan († 2017)
19 maart » Bisschopswijding van de Nederlander Willem Cobben, apostolisch vicaris van Finland.
11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
18 augustus » Karel Kaers wordt in Leipzig de jongste wereldkampioen wielrennen ooit.
8 oktober » Bruno Hauptmann wordt aangeklaagd voor de moord op Charles Lindbergh Jr.
9 oktober » Moord op koning Alexander I van Joegoslavië in Marseille tijdens een staatsbezoek aan Frankrijk. Ook de Franse minister van buitenlandse zaken Louis Barthou komt bij de aanslag om het leven.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: B. Hoegee, "Stamboom Hoegee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hoegee/I2089.php : benaderd 9 oktober 2026), "Elizabeth Willempje 't Hooft (1899-????)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.