Stamboom Heuts en Heije » Mathias Heuts (1901-1960)

Persoonlijke gegevens Mathias Heuts 


Gezin van Mathias Heuts


Notities over Mathias Heuts

Geen partner vermeld bij overlijden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mathias Heuts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Mathias Heuts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Mathias Heuts

Maria Frissen
1877-????

Mathias Heuts
1901-1960


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 augustus 1960 lag tussen 14,3 °C en 25,9 °C en was gemiddeld 19,7 °C. Er was 5,5 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (48%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Senator John F. Kennedy kondigt aan dat hij zich voor de Democratische Partij kandidaat zal stellen voor het presidentschap.
      • 4 januari » Verdrag tot oprichting van de Europese Vrijhandelsassociatie (EVA) getekend te Stockholm.
      • 28 maart » Paus Johannes XXIII creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Bernardus Alfrink.
      • 27 april » Togo wordt een onafhankelijke republiek met Sylvanus Olympio als eerste president en premier.
      • 11 mei » Nazi-kopstuk Adolf Eichmann wordt in Argentinië door de Israëlische geheime dienst de Mossad opgepakt
      • 6 juni » Benoeming van de Duitse kardinaal Augustin Bea tot eerste president van het Secretariaat voor de eenheid onder de Christenen van de Romeinse Curie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heuts

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heuts.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heuts.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heuts (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Heuts en Heije is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Heuts, "Stamboom Heuts en Heije", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-heuts/I2913.php : benaderd 29 december 2025), "Mathias Heuts (1901-1960)".