Stamboom Hessing » Adolph Schoonheijm (1858-????)

Persoonlijke gegevens Adolph Schoonheijm 

  • Hij is geboren in het jaar 1858.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 februari 2009.

Gezin van Adolph Schoonheijm

Hij is getrouwd met Wilhelmina Hendrika Meeuwsen.

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1891 te Utrecht, hij was toen 33 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Johanna Schoonheijm  1903-1990

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adolph Schoonheijm?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adolph Schoonheijm

Adolph Schoonheijm
1858-????

1891

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. gemeente archief Utrecht

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 juni 1891 lag rond de 28,0 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 44%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
    • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
    • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
    • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.

Over de familienaam Schoonheijm


De publicatie Stamboom Hessing is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Hessing, "Stamboom Hessing", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hessing/I247.php : benaderd 25 december 2025), "Adolph Schoonheijm (1858-????)".