Stamboom Hendrickx, van Lieshout, Hartogs, Bouwels » Maria Cornelia Ooms

Persoonlijke gegevens Maria Cornelia Ooms 


Gezin van Maria Cornelia Ooms

Zij is getrouwd met Adrianus Leonardus Vos (26.4.7).

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 550.126
Inventarisnr: 2308
Gemeente: Oss
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 71
Datum: 03-09-1920
Bruidegom Adrianus Leonardus Vos
Geboorteplaats: Oss
Bruid Maria Cornelia Ooms
Geboorteplaats: Mulheim an der Ruhr DEU
Vader bruidegom Adrianus Donatus Vos
Moeder bruidegom Wilhelmina Wittenberg
Vader bruid Theodorus Ooms
Moeder bruid Maria Keijzers

Zij zijn getrouwd op 3 september 1920 te Oss, Noord-Brabant, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Cornelia Ooms?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Cornelia Ooms


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 september 1920 lag tussen 7,8 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
    • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 20 augustus » Oprichting van het persagentschap Belga.
    • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
    • 19 december » Restauratie van koning Constantijn I van Griekenland, na referendum op 5 december.

Over de familienaam Ooms

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ooms.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ooms.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ooms (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Th.J. Hendrickx, "Stamboom Hendrickx, van Lieshout, Hartogs, Bouwels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hendrickx/R950.php : benaderd 31 december 2025), "Maria Cornelia Ooms".