De temperatuur op 13 mei 1915 lag tussen 6,4 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 23,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
Trouwdag 1 december 1945
De temperatuur op 1 december 1945 lag tussen -0,5 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 4,0 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
29 april » Concentratiekamp Dachau wordt bevrijd door de troepen van de VS.
29 april » Operatie Manna gaat van start: West-Nederland wordt vanuit de lucht door de RAF van voedsel voorzien.
22 mei » In een massagraf op het strand van Texel worden tien Texelaars en zeventig Georgiërs gevonden, allen geëxecuteerd tijdens de Opstand van de Georgiërs.
8 augustus » De Sovjet-Unie verklaart de oorlog aan Japan.
29 november » De volksrepubliek Joegoslavië wordt uitgeroepen.
Dag van overlijden 9 juli 1978
De temperatuur op 9 juli 1978 lag tussen 11,2 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (16%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
15 januari » In Ecuador wordt een nieuwe grondwet aangenomen waarin het kiesrecht voor iedereen is vastgelegd.
26 februari » De Nederlandse schaatsster Lenie van der Hoorn-Langelaan vestigt het werelduurrecord op de schaats in Amsterdam: in één uur tijd schaatst ze 31212,59 m.
20 april » Russische gevechtsvliegtuigen dwingen een Zuid-Koreaanse Boeing 707 die uit de koers raakte in het Russische luchtruim tot een noodlanding.
9 juli » Bisschopswijding van Henricus Bomers, Nederlands apostolisch vicaris van Gimma in Ethiopië.
8 september » Het leger richt in Teheran en elf andere steden in Iran een bloedbad aan als honderdduizenden betogers tegen het verbod in de straat opgaan.
1 december » Het eerste nummer van het Vlaamse dagblad De Morgen verschijnt.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Rob Heesters, "Stamboom Heesters Oisterwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-heesters/I140.php : benaderd 3 oktober 2026), "Cornelia Maria Elisabeth Heesters (1915-1978)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.