De temperatuur op 2 maart 1935 lag tussen -0,7 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
28 juni » Eerste kristallisatie van een virus door Wendell Meredith Stanley.
16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
Dag van overlijden 1 augustus 1974
De temperatuur op 1 augustus 1974 lag tussen 11,3 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,7 uur zonneschijn (30%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
26 juni » Het Nederlands voetbalelftal verslaat ook Argentinië bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Het groepsduel in Gelsenkirchen eindigt in 4-0, onder meer door twee doelpunten van Johan Cruijff.
7 juli » Nederland verliest de finale van het WK voetbal met 2-1 van gastland West-Duitsland.
10 juli » Arabische landen heffen hun olieboycot tegen Nederland op.
15 juli » Een door Griekenland gesteunde staatsgreep op Cyprus, waarbij de president, aartsbisschop Makarios, wordt afgezet, leidt bijna tot een oorlog tussen de Navo-partners.
12 augustus » De directie van Radio Veronica moet via de pers vernemen dat het station op 31 augustus 1974 haar uitzendingen moet staken.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan van Ham, "Stamboom Hamier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hamier/I396.php : benaderd 5 oktober 2026), "Petrus Antonius van Ham (1935-1974)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.