De temperatuur op 29 oktober 1935 lag tussen 7,2 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 4,7 mm neerslag gedurende 6,9 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
2 maart » Koning Rama VII van Thailand treedt af ten gunste van zijn neef Rama VIII.
16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
Dag van overlijden 6 september 2010
De temperatuur op 6 september 2010 lag tussen 9,0 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (85%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
4 januari » De Burj Khalifa in Dubai, met 828 meter het hoogste gebouw ter wereld, wordt geopend.
29 maart » Twee terroristische zelfmoordaanslagen in de metro van Moskou kosten aan 40 mensen het leven. Er zijn 64 gewonden.
2 mei » De Somalische opstandelingengroep Hizbul Islam neemt de havenstad Haradheere in.
13 juli » Vanwege het behalen van de tweede plaats op het wereldkampioenschap voetbal, wordt het Nederlands voetbalelftal en staf toegejuicht in Amsterdam bij een ereronde in een rondvaartboot en optreden op een podium op het Museumplein.
4 augustus » De jonge Nederlandse zeilster Laura Dekker begint aan haar solo-zeiltocht rond de wereld.
14 oktober » In Chili worden de 33 mijnwerkers die ondergronds opgesloten raakten op 5 augustus bij het mijnongeval in Copiapó in iets meer dan 22 uur allemaal gered.
Dag van crematie 11 september 2010
De temperatuur op 11 september 2010 lag tussen 14,9 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (71%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
27 februari » Chili wordt opgeschrikt door een aardbeving met een magnitude van 8,8. Het epicentrum ligt op ongeveer 115km van Concepción.
23 april » Heropening van de Sinan Erdem Dome in Istanboel.
11 mei » Brits Premier Gordon Brown biedt zijn ontslag aan bij koningin Elizabeth II, David Cameron van de Conservatieve Partij neemt diezelfde dag de functie van Eerste Minister over.
17 september » De eerste uitzending van The voice of Holland verschijnt op Nederlandse televisie en daarmee de start van het wereldwijde succes van The Voice.
8 november » De Franse schrijver Michel Houellebecq wint de Prix Goncourt voor La Carte et le Territoire.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan van Ham, "Stamboom Hamier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-hamier/I1114.php : benaderd 18 februari 2026), "Wilhelmina Maria Cornelia (Mientje) van Ham (1935-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.