Stamboom Ham » Niessiena Warnoldina Potze (1919-1974)

Persoonlijke gegevens Niessiena Warnoldina Potze 

  • Zij is geboren op 5 juni 1919 in Jipsinghuizen gem. Vlagtwedde.Bron 1
  • Beroep: in het jaar 1942 Dienstbode.
  • Zij is overleden op 29 maart 1974 in Emmen, zij was toen 54 jaar oud.Bron 2
  • Zij is begraven in Ter Apel "Kapelweg".
  • Een kind van Jan Potze en Henderika Dijks
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 december 2025.

Gezin van Niessiena Warnoldina Potze

Zij is getrouwd met Jan Smid.

Zij zijn getrouwd op 17 januari 1942 te Vlagtwedde, zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Niessiena Warnoldina Potze?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Niessiena Warnoldina Potze

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Niessiena Warnoldina Potze

Willem Potze
1852-1933
Janna Sikkens
1857-1931
Lambert Dijks
± 1846-????
Jan Potze
1882-1972

Niessiena Warnoldina Potze
1919-1974

1942

Jan Smid
1918-1977


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geboorteakte nr 158
  2. Overlijdensakte nr 169
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 juni 1919 lag tussen 10,8 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 2,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Benito Mussolini richt de fascistische partij op.
    • 13 april » Britse en Gurkha troepen vermoorden in Amritsar, India ten minste 379 ongewapende deelnemers aan demonstratie in het kader van de geweldloos-verzet-campagne van Gandhi
    • 3 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. ČsŠk Bratislava, het latere ŠK Slovan Bratislava.
    • 11 juli » In Nederland wordt een wet opgesteld waarin de achturige werkdag en een vrije zondag worden vastgelegd.
    • 19 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 31 oktober » Duitsland trekt haar Schutztroepen terug uit de koloniën.
  • De temperatuur op 17 januari 1942 lag tussen -11,8 °C en -6,6 °C en was gemiddeld -9,6 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Japan verklaart Nederland de oorlog en valt Nederlands-Indië binnen.
    • 18 januari » Het koopvaardijschip Van Imhoff wordt door een Japans gevechtsvliegtuig tot zinken gebracht. De bewaking en bemanningsleden worden gered, maar meer dan 400 Duitse geïnterneerde burgers verdrinken.
    • 19 maart » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club San José.
    • 5 mei » De geallieerden beginnen de slag om Madagaskar (Operatie Ironclad) waarbij de geallieerden het door Vichy-Frankrijk bezette Madagaskar in handen proberen te krijgen. De slag duurde tot 6 november.
    • 10 juni » Een groot deel van de bevolking van Lidice wordt in een wraakactie op bevel van Hitler uitgemoord. Het Tsjechische dorp wordt platgebulldozerd.
    • 12 november » Het Britse Achtste Leger onder generaal en later veldmaarschalk Bernard Montgomery neemt Tobroek in.
  • De temperatuur op 29 maart 1974 lag tussen 5,0 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 3,4 uur zonneschijn (27%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
    • 31 januari » De Nederlandse draadomroep ('radiodistributie') wordt opgeheven.
    • 18 maart » Olie-embargo: De meeste OPEC-landen eindigen een vijf maanden durende olie-embargo tegen de Verenigde Staten, Europa en Japan.
    • 3 juni » John Newcombe lost Ilie Năstase na veertig weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofs.
    • 30 juni » De moeder van Martin Luther King, Alberta, wordt doodgeschoten tijdens een kerkdienst waar ze het orgel bespeelt.
    • 3 juli » Het Nederlands voetbalelftal wint met 2-0 van Brazilië bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Johan Neeskens en Johan Cruijff scoren in Dortmund.
    • 30 juli » De Zender Konstantynów, in het Westen bekend als Radio Warschau, begint haar officiële radioprogrammering.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Potze

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Potze.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Potze.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Potze (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ham is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Ham, "Stamboom Ham", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ham/I88418.php : benaderd 23 oktober 2026), "Niessiena Warnoldina Potze (1919-1974)".