De temperatuur op 30 juni 1892 lag rond de 16,8 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
Trouwdag 12 november 1936
De temperatuur op 12 november 1936 lag tussen 5,9 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 4,6 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
14 augustus » Oprichting van de Georgische voetbalclub Lokomotivi Tbilisi.
25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.
31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
Dag van overlijden 28 april 1952
De temperatuur op 28 april 1952 lag tussen 2,7 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 7,0 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (25%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. Ham, "Stamboom Ham", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ham/I84162.php : benaderd 5 oktober 2026), "Emanuel Minco (1892-1952)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.