De temperatuur op 20 juni 1934 lag tussen 8,9 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 5,3 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
16 april » De Opperste Sovjet, het parlement van de Sovjet-Unie, stelt de titel Held van de Sovjet-Unie in.
28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
22 juli » Buiten het Biograph Theatre in Chicago wordt Amerikaanse "aartsvijand nummer één", John Dillinger, dodelijk verwond door FBI-agenten.
8 oktober » Bruno Hauptmann wordt aangeklaagd voor de moord op Charles Lindbergh Jr.
Dag van overlijden 6 mei 1992
De temperatuur op 6 mei 1992 lag tussen 7,6 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (59%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
13 maart » Een aardbeving in Oost-Turkije kost meer dan 500 mensen het leven.
6 mei » In Togo breekt onrust uit na de moordaanslag op de oppositiepoliticus Gilchrist Olympio. Demonstranten stellen president Étienne Eyadéma verantwoordelijk voor de aanslag.
6 mei » Premier Omar Karam van Libanon biedt zijn ontslag aan te midden van een algemene staking, demonstraties en onlusten uit protest tegen het falende economische beleid van zijn regering.
7 mei » Bulgarije wordt lid van de Raad van Europa.
4 december » Amerikaanse soldaten worden naar Somalië gestuurd.
12 december » De Nederlandse speelfilm De Noorderlingen, geregisseerd door Alex van Warmerdam en geproduceerd door Laurens Geels en Dick Maas, ontvangt in Babelsberg (Potsdam) in drie categorieën een Europese Filmprijs, de Felix.
Dag van begraven 11 mei 1992
De temperatuur op 11 mei 1992 lag tussen 8,2 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 7,0 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
1 januari » In Nederland treedt het Nieuw Burgerlijk Wetboek in werking. Er is 45 jaar aan gewerkt.
22 april » 206 mensen verliezen het leven bij twee explosies in Guadalajara, Mexico.
24 april » De militaire junta van Birma deelt mee dat alle politieke gevangenen die "geen bedreiging voor de veiligheid vormen" binnen zes maanden worden vrijgelaten.
28 mei » Soedanese troepen veroveren de belangrijke stad Kapoita in het zuiden van het land op de opstandelingen van het Zuid-Soedanese Volksbevrijdingsfront (SPLM).
19 juli » Pogingen van radicale hindoes een tempel te bouwen op de plaats van een zestiende-eeuwse moskee bij Ayodhya in het noorden van India leiden opnieuw tot ongeregeldheden tussen moslims en hindoes.
25 september » Bengaalse ordetroepen openen in het zuidoosten van Bangladesh het vuur op Birmese moslimvluchtelingen die ageren tegen gedwongen repatriëring. Zeker vijf betogers worden gedood.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J. Ham, "Stamboom Ham", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ham/I79208.php : benaderd 17 oktober 2026), "Huberta Adriana van der Haven (± 1909-1992)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.