Stamboom Ham » G. Oudbier

Persoonlijke gegevens G. Oudbier 


    Gezin van G. Oudbier

    Zij is getrouwd met G.H. Schröduer.

    Zij zijn getrouwd op 24 februari 1943 te Apeldoorn.Bron 1


    Kind(eren):

    1. (Niet openbaar)

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot G. Oudbier?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van G. Oudbier

    G. Oudbier
    ????-

    1943

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 februari 1943 lag tussen -0,4 °C en 3,9 °C en was gemiddeld 2,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Het Duitse leger verliest de Slag om Stalingrad van het Rode Leger. Dit is een van de keerpunten van de Tweede Wereldoorlog.
      • 24 maart » Vrijwel alle Nederlandse artsen maken het woordje 'arts' op hun naamborden onleesbaar om geen lid te hoeven worden van de door de Duitsers ingestelde 'Artsenkamer'.
      • 19 april » Albert Hofmann ontdekt het hallucinogene effect van lsd.
      • 24 mei » Josef Mengele wordt hoofdofficier-arts in Auschwitz.
      • 10 september » Duitse troepen bezetten Rome.
      • 11 september » De nazi's beginnen met de vernietiging van de getto's van Minsk en Lida in Wit-Rusland.

    Over de familienaam Oudbier

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Oudbier.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Oudbier.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Oudbier (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Ham is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Ham, "Stamboom Ham", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ham/I71692.php : benaderd 1 januari 2026), "G. Oudbier".