Stamboom Ham » Henderkien Koers (± 1882-????)

Persoonlijke gegevens Henderkien Koers 

  • Zij is geboren rond 1882 in Zuidlaren.
  • Beroep: in het jaar 1917 Huishoudster.
  • Een kind van Aaldert Koers en Jantien Odding
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 januari 2020.

Gezin van Henderkien Koers

Zij is getrouwd met Derk Kruiter.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1917 te Beilen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henderkien Koers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henderkien Koers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henderkien Koers

Henderkien Koers
± 1882-????

1917

Derk Kruiter
1881-1938


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 april 1917 lag tussen 5,6 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
    • 8 maart » De VS grijpen in op Cuba als steun aan president Mario Garcia Menocal tegen opstandelingen van de liberale partij
    • 22 maart » De Verenigde Staten erkennen als eerste de voorlopige Russische regering na de val van de tsaar.
    • 8 juli » De opstand in Petrograd (Sint-Petersburg) mislukt en Lenin vlucht naar Finland.
    • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
    • 15 december » Matrozen van de Z 8 organiseren uit ontevredenheid over de slechte kwaliteit van het brood een eigen voedselactie. Hierbij wordt bij de aanleverende bakkerij het bedorven brood onder druk omgeruild.

Over de familienaam Koers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ham is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Ham, "Stamboom Ham", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ham/I71474.php : benaderd 30 december 2025), "Henderkien Koers (± 1882-????)".