Stamboom Ham » Diesmer Ponstein (1886-1963)

Persoonlijke gegevens Diesmer Ponstein 


Gezin van Diesmer Ponstein

Hij is getrouwd met Aartje van den Dragt.

Zij zijn getrouwd op 25 september 1913 te Doornspijk, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Diesmer Ponstein?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Diesmer Ponstein

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Diesmer Ponstein

Diesmer Ponstein
1886-1963

1913

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/840207/1237837/Aartje-van-den-DRAGT-1892-1980

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 augustus 1886 lag rond de 21,9 °C. De winddruk was 17 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
  • De temperatuur op 25 september 1913 lag tussen 6,4 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
    • 4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
    • 16 september » Oprichting van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië.
    • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
    • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
  • De temperatuur op 13 februari 1963 lag tussen -1,9 °C en 0,4 °C en was gemiddeld -1,0 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 4,9 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (13%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Robert Filliou roept 17 januari uit tot Art's Birthday, een jaarlijks terug te keren hommage aan de Kunst.
    • 18 januari » De twaalfde Elfstedentocht wordt verreden onder barre omstandigheden. Reinier Paping wint.
    • 26 januari » De Groninger schaatsklassieker Noorder Rondritten wordt voor de zevende keer verreden. Winnaar is de Groninger Jan Uitham, die acht dagen eerder nog tweede was geworden in de Elfstedentocht. De Noorder Rondritten zijn voor deze editie ingekort tot 88km, in plaats van de originele 150 kilometer.
    • 16 februari » Het warenhuis C&A op het Damrak in Amsterdam brandt volledig uit.
    • 17 november » Ontstaan van het eiland Surtsey voor de zuidkust van IJsland, door een onderzeese vulkaanuitbarsting, die tot 5 juni 1967 zal duren.
    • 29 november » President Lyndon B. Johnson van de Verenigde Staten stelt de Commissie-Warren in die de moord op president John F. Kennedy moet onderzoeken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ponstein

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ponstein.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ponstein.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ponstein (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ham is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Ham, "Stamboom Ham", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ham/I62222.php : benaderd 24 oktober 2026), "Diesmer Ponstein (1886-1963)".