Stamboom Ham » Jetske Gerrits Veenstra (1863-????)

Persoonlijke gegevens Jetske Gerrits Veenstra 


Gezin van Jetske Gerrits Veenstra

Zij is getrouwd met Hans de Zee.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1890 te Utingeradeel, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Martha de Zee  1892-????
  2. Markus de Zee  1893-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jetske Gerrits Veenstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jetske Gerrits Veenstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jetske Gerrits Veenstra

Jetske Gerrits Veenstra
1863-????

1890

Hans de Zee
1858-????

Martha de Zee
1892-????
Markus de Zee
1893-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 november 1863 lag rond de 10,2 °C. De winddruk was 3.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 10 januari » De metro van Londen maakt haar eerste rit. Het is de eerste ondergrondse ter wereld.
    • 30 maart » Prins Wilhelm Georg van Sleeswijk-Holstein-Sonderburg-Glücksburg wordt koning George I van Griekenland.
    • 1 juli » Begin van de Slag bij Gettysburg in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 4 juli » In de Verenigde Staten geeft de belegerde stad Vicksburg zich over aan het leger van Ulysses S. Grant; tegelijkertijd begint Robert E. Lee aan zijn aftocht, na verslagen te zijn bij Gettysburg
    • 14 oktober » Alfred Nobel verkrijgt octrooi op nitroglycerine.
    • 31 oktober » Begin van de werken voor de Nieuwe Waterweg.
  • De temperatuur op 15 mei 1890 lag rond de 15,1 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Heiligverklaring van Liduina van Schiedam door Paus Leo XIII.
    • 10 juli » Wyoming wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 27 juli » Vincent van Gogh schiet zichzelf in de borst met een revolver. Aan zijn verwondingen overlijdt hij twee dagen later, op 29 juli.
    • 29 oktober » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen. Op 23 november van datzelfde jaar zou hij komen te overlijden.
    • 23 november » Koning Willem III sterft zonder mannelijke nakomelingen. Zijn enige dochter, de 10-jarige prinses Wilhelmina, volgt hem op als Koningin der Nederlanden, onder het regentschap van haar moeder, koningin Emma.
    • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Veenstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veenstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veenstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veenstra (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ham is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Ham, "Stamboom Ham", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ham/I52256.php : benaderd 10 oktober 2026), "Jetske Gerrits Veenstra (1863-????)".