Stamboom Ham » Johanna Willemina Lalleman (± 1899-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Willemina Lalleman 


Gezin van Johanna Willemina Lalleman

Zij is getrouwd met Huibrecht Frans van den Berg.

Zij zijn getrouwd op 18 augustus 1920 te Naaldwijk.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Willemina Lalleman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Willemina Lalleman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Willemina Lalleman

Johanna Willemina Lalleman
± 1899-????

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 augustus 1920 lag tussen 11,2 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 6,8 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
    • 26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
    • 16 mei » Paus Benedictus XV verklaart de Franse vrijheidsstrijdster Jeanne d'Arc heilig.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
    • 26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.

Over de familienaam Lalleman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lalleman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lalleman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lalleman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ham is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Ham, "Stamboom Ham", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ham/I39308.php : benaderd 24 oktober 2026), "Johanna Willemina Lalleman (± 1899-????)".