Stamboom Ham » Siementje Hector (± 1863-????)

Persoonlijke gegevens Siementje Hector 

  • Zij is geboren rond 1863 in Oudedijk gem. Beerta.
  • Beroep: in het jaar 1887 Dienstmeid.
  • Een kind van Benedictus Hector en Frouwke Graven
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 december 2010.

Gezin van Siementje Hector

Zij is getrouwd met Harm Bos.

Zij zijn getrouwd op 24 december 1887 te Beerta.


Kind(eren):

  1. Mientje Bos  1888-????
  2. Frouke Bos  1889-1944
  3. Berend Bos  1890-????
  4. Beno Bos  1892-????
  5. Engelke Bos  1894-????
  6. Trientje Bos  1899-????
  7. Harm Bos  1905-1933

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Siementje Hector?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Siementje Hector

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Siementje Hector

Siementje Hector
± 1863-????

1887

Harm Bos
1861-1909

Mientje Bos
1888-????
Frouke Bos
1889-1944
Berend Bos
1890-????
Beno Bos
1892-????
Engelke Bos
1894-????
Trientje Bos
1899-????
Harm Bos
1905-1933

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 december 1887 lag rond de 3,2 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 8 mei » Het Leger des Heils start zijn evangelisatiewerk in Nederland met de eerste openbare bijeenkomst in Amsterdam.
    • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.

Over de familienaam Hector

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hector.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hector.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hector (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ham is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Ham, "Stamboom Ham", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ham/I32297.php : benaderd 24 december 2025), "Siementje Hector (± 1863-????)".