Stamboom Ham » Evert van Reeden

Persoonlijke gegevens Evert van Reeden 

  • Beroep: in het jaar 1859 Landbouwer.

Gezin van Evert van Reeden

Hij is getrouwd met Geertje Jets.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Gerritje van Reeden  1859-1919 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert van Reeden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Evert van Reeden

Evert van Reeden



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Reeden


De publicatie Stamboom Ham is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Ham, "Stamboom Ham", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ham/I30347.php : benaderd 29 december 2025), "Evert van Reeden".