Stamboom Ham » Johannes Bernhard Vegter (1867-1937)

Persoonlijke gegevens Johannes Bernhard Vegter 

  • Hij is geboren op 22 april 1867 in Ommelanderwijk gem. Veendam.
  • Beroep: van 1918 tot 1937 Schoenmaker, Schoenfabrikant.
  • Hij is overleden op 14 juli 1937 in Veendam, hij was toen 70 jaar oud.
  • Een kind van Jan Vegter en Nieske Albers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 oktober 2010.

Gezin van Johannes Bernhard Vegter

(1) Hij is getrouwd met Sijerdina Bakker.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1901 te Hoogeveen, hij was toen 34 jaar oud.


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Grietje Groenewold.

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1918 te Veendam, hij was toen 51 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Bernhard Vegter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Bernhard Vegter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Bernhard Vegter

Jan Vegter
1836-1883
Nieske Albers
1836-1918

Johannes Bernhard Vegter
1867-1937

(1) 1901

Sijerdina Bakker
± 1862-1911

(2) 1918

Grietje Groenewold
± 1893-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 april 1867 lag rond de 11,8 °C. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
    • 30 maart » Om tien uur 's ochtends wordt de aankoop van Alaska (Alaska purchase) gesloten. Later dat jaar op 18 oktober wordt het gebied door het Keizerrijk Rusland overgedragen aan de Verenigde Staten. Het zou echter tot 1903 duren voordat de grens met Canada definitief wordt vastgelegd.
    • 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
    • 28 september » Toronto wordt de hoofdstad van Canada.
    • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.
  • De temperatuur op 10 mei 1918 lag tussen 7,3 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 5 maart » De Sovjet-Unie verruilt Petrograd als hoofdstad voor Moskou.
    • 9 april » Succesvolle Duitse aanval in Vlaanderen.
    • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
    • 14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
    • 13 november » Geallieerde troepen bezetten Constantinopel de hoofdstad van het Ottomaanse Rijk.
    • 14 november » Tsjecho-Slowakije wordt een republiek.
  • De temperatuur op 14 juli 1937 lag tussen 13,6 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Prinses Juliana trouwt met Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld in de Sint-Jacobskerk in Den Haag. De Maastrichtste 7 Januaristraat verwijst hiernaar.
    • 3 juni » De Engelse ex-koning Eduard VIII trouwt met zijn grote liefde Wallis Simpson. De verliefde koning mocht van de Engelse regering niet met haar trouwen omdat Wallis reeds gescheiden was en bovendien was zij Amerikaanse. De koning deed daarom eind 1936 afstand van de troon. Het echtpaar gaat vanaf dan verder leven als Hertog en Hertogin van Windsor in Frankrijk.
    • 2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
    • 13 december » Japan wint de Slag om Nanking. De stad wordt het toneel van massale verkrachtingen en massamoord door het Japanse leger.
    • 21 december » De eerste versie van het plan voor Fall Grün wordt door de Duitse militairen afgeleverd.
    • 21 december » Walt Disney brengt Sneeuwwitje en de zeven dwergen uit, de eerste tekenfilm van speelfilmlengte.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vegter

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vegter.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vegter.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vegter (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ham is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Ham, "Stamboom Ham", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ham/I28020.php : benaderd 11 oktober 2026), "Johannes Bernhard Vegter (1867-1937)".