Stamboom Ham » Jan Kiers (1920-1984)

Persoonlijke gegevens Jan Kiers 


Gezin van Jan Kiers

Hij is getrouwd met Duwtje Weggemans.

Zij zijn getrouwd op 14 december 1943 te Emmen, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Kiers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Kiers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Kiers

Jans Kiers
1841-1917
Johanna Oost
1878-1928

Jan Kiers
1920-1984

1943

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 maart 1920 lag tussen 4,9 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
    • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
    • 8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
    • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
  • De temperatuur op 14 december 1943 lag tussen -4,5 °C en 3,6 °C en was gemiddeld 1,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 27 februari » Het Nederlandse onderzeebootmoederschip de Colombia wordt ter hoogte van Simonstad door de Duitse onderzeeboot U-516 tot zinken gebracht.
    • 27 maart » Negen verzetsmensen overvallen het bevolkingsregister van Amsterdam.
    • 16 april » Albert Hofmann neemt voor het eerst de hallucinogene effecten van lsd waar.
    • 10 juli » Begin van de geallieerde invasie op het Italiaanse eiland Sicilië.
    • 29 juli » NSB burgemeester Geert Bisschop van Schoonebeek wordt doodgeschoten door leden van het plaatselijk verzet.
    • 3 september » Tweede Wereldoorlog: invasie van Italië door geallieerde troepen.
  • De temperatuur op 5 april 1984 lag tussen 1,9 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 8,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Het zesjarige meisje Stormie Jones uit Texas is de eerste mens die een geslaagde gecombineerde hart-levertransplantatie ondergaat.
    • 3 april » Rakesh Sharma wordt de eerste Indiase ruimtevaarder.
    • 1 juli » Beëdiging van Richard von Weizsäcker als zesde bondspresident van West-Duitsland.
    • 16 oktober » Aan Desmond Tutu wordt de Nobelpijs voor de Vrede toegekend.
    • 6 november » Benoeming van de Australiër Edward Idris Cassidy tot nuntius in Nederland.
    • 23 december » Het Nederlands voetbalelftal behaalt de eerste overwinning in de WK-kwalificatiereeks door Cyprus in Nicosia met 1-0 te verslaan. Peter Houtman maakt de enige treffer voor Oranje.
  • De temperatuur op 10 april 1984 lag tussen 0,8 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (12%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 24 januari » De eerste Apple Macintosh is te koop.
    • 30 april » In Colombia wordt de minister van Justitie, Rodrigo Lara, vermoord door handlangers van de beruchte drugsbaron Pablo Escobar.
    • 13 mei » In Rijsel winnen de Nederlandse hockeysters de Europese titel door de Sovjet-Unie in de finale met 2-0 te verslaan.
    • 3 juni » Invoering van het IC/IR-plan van de NMBS. Het gevolg was een grote sluitingsgolf van (kleinere) Belgische spoorwegstations.
    • 14 juni » Door bomaanslagen op elektriciteitsmasten zit twee derde van de elf miljoen Chilenen tot anderhalf uur zonder elektriciteit. De aanslagen worden opgeëist door de linkse guerrillabeweging Patriottisch Front Manuel Rodriguez.
    • 20 september » Lancering van de krant "24 uur" in Vlaanderen; een tabloïd volksdagblad dat al op 26 oktober van datzelfde jaar haar uitgave moet staken; "24 uur" werd zwaar geboycot door de dagbladverkopers die het niet namen dat het dagblad ook buiten hun circuit gedistribueerd werd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1916 » Henk Ooms, Nederlands baanwielrenner († 1993)
  • 1916 » Louis Toebosch, Nederlands componist, muziekpedagoog en organist († 2009)
  • 1918 » Terry Spencer, Brits oorlogsfotograaf († 2009)
  • 1921 » Hellema, Nederlands verzetsstrijder en schrijver († 2005)
  • 1922 » Egon Bahr, Duits politicus († 2015)
  • 1923 » Janus Wagener, Nederlands voetballer († 2016)

Bron: Wikipedia

  • 1981 » Cornelis Verolme (80), Nederlands ondernemer
  • 1983 » Cephas Stauthame (83), Nederlands beeldhouwer
  • 1983 » Simon Segers (80), Belgisch drummer
  • 1984 » Arthur Harris (91), Brits maarschalk
  • 1984 » Theo Koomen (54), Nederlands sportverslaggever
  • 1989 » Frank Foss (93), Amerikaans atleet

Over de familienaam Kiers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kiers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kiers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kiers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ham is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Ham, "Stamboom Ham", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ham/I14997.php : benaderd 28 december 2025), "Jan Kiers (1920-1984)".