Stamboom Groothelm » Isaac van Swol (1909-)

Persoonlijke gegevens Isaac van Swol 


Gezin van Isaac van Swol

Hij is getrouwd met Johanna Elisabeth Kater.

Zij zijn getrouwd op 1 maart 1933 te Amsterdam, Noord Holland, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1

358.6-3401 Huwelijksakten van de gemeente Amsterdam, 1933
Reg. 3 fol. 49 Huwelijksakte Isaac van Swol en Johanna Elisabeth Kater, 01-03-1933
Huwelijksplaats:Amsterdam
Huwelijksdatum:01-03-1933
Akteplaats:Amsterdam
Aktedatum:01-03-1933
Aktenummer:Reg. 3 fol. 49
Bruidegom:Isaac van Swol
Bruid:Johanna Elisabeth Kater
Vader bruidegom:Christiaan Johannes Zacharias van Swol
Moeder bruidegom: Maria Bink
Vader bruid:Dirk Kater
Moeder bruid:Elisabeth Kinders
Opmerking:Echtscheiding 19-10-1944.
Toegangsnummer:358.6 burgerlijke stand van de gemeente Amsterdam, Archiefdeel van (dubbele) registers van huwelijken van de
Inventarisnummer:3401

Het echtpaar is gescheiden 12 oktober 1944 te Amsterdam, Noord Holland, Nederland.Bron 1


Notities over Isaac van Swol

V = Christiaan Johannes Zacharias van Swol
M = Maria Bink

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Isaac van Swol?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Stadsarchief Amsterdam

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 juni 1909 lag tussen 8,5 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 1,5 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
    • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
    • 21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
    • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
    • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
    • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Swol

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Swol.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Swol.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Swol (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Groothelm is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Groothelm, "Stamboom Groothelm", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-groothelm/I2285.php : benaderd 5 maart 2026), "Isaac van Swol (1909-)".