Stamboom Groothelm » Pietje Pieters Witteveen (1912-2004)

Persoonlijke gegevens Pietje Pieters Witteveen 


Gezin van Pietje Pieters Witteveen

Zij is getrouwd met Willem Groothelm.

Zij zijn getrouwd op 21 juli 1937 te Amsterdam, Noord Holland, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.

358.6-3991 Huwelijksakten van de gemeente Amsterdam, 1937

Reg. W2 fol. 219 Huwelijksakte Willem Groothelm en Pietje Witteveen, 21-07-1937
Huwelijksplaats:Amsterdam
Huwelijksdatum:21-07-1937
Akteplaats:Amsterdam
Aktedatum:21-07-1937
Aktenummer:Reg. W2 fol. 219
Bruidegom:Willem Groothelm
Bruid:Pietje Witteveen
Vader bruidegom:Eelke Groothelm
Moeder bruidegom:Sjoukje Hoekstra
Vader bruid:Pieter Witteveen
Moeder bruid:Wietske Hoff
Opmerking:Echtscheiding 20-09-1951.
Toegangsnummer:358.6 burgerlijke stand van de gemeente Amsterdam, Archiefdeel van (dubbele) registers van huwelijken van de
Inventarisnummer:3991

Kind(eren):

  1. Wietske Groothelm  1939-2011
  2. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 20 september 1951 te Amsterdam, Noord Holland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pietje Pieters Witteveen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pietje Pieters Witteveen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pietje Pieters Witteveen

Pietje Pieters Witteveen
1912-2004

1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand Haskerland
  2. Gemeente: Haskerland
  3. Graftombe

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 februari 1912 lag tussen 2,8 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
    • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
    • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
    • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
    • 19 september » In Breda wordt voetbalclub NAC opgericht na een fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorzetten) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning).
    • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
  • De temperatuur op 21 juli 1937 lag tussen 13,0 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 5,5 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Anastasio Somoza García wordt President van Nicaragua.
    • 16 maart » Willy Walden en Piet Muijselaar treden voor het eerst op als de dames Snip en Snap.
    • 18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
    • 21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
    • 20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
    • 29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
  • De temperatuur op 20 september 2004 lag tussen 11,5 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Op het Terra College in Den Haag schiet de 17-jarige leerling Murat Demir conrector Hans van Wieren dood.
    • 29 maart » Estland, Letland, Litouwen, Slowakije, Slovenië, Roemenië en Bulgarije treden toe tot de NAVO.
    • 11 april » Arjan Erkel wordt na 20 maanden gevangenschap bevrijd.
    • 20 augustus » Andrij Serdinov scherpt bij de Olympische Spelen in Athene zijn eigen Europees record op de 100 meter vlinderslag aan tot 51,36 s.
    • 3 oktober » Zaligverklaring van de laatste keizer-koning van Oostenrijk-Hongarije, Karel I van Oostenrijk, door paus Johannes Paulus II.
    • 13 november » In het Limburgse Helden wordt een moskee in brand gestoken, naar aanleiding van de moord op Theo van Gogh elf dagen eerder.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Witteveen


De publicatie Stamboom Groothelm is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Groothelm, "Stamboom Groothelm", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-groothelm/I183.php : benaderd 12 januari 2026), "Pietje Pieters Witteveen (1912-2004)".