Stamboom Grooten » Wimke Pijpker (1910-2003)

Persoonlijke gegevens Wimke Pijpker 


Gezin van Wimke Pijpker

Zij is getrouwd met Hendrik Grootoonk.

Zij zijn getrouwd op 16 december 1933 te Coevorden (Drenthe), zij was toen 23 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. Grootoonk  1952
  5. (Niet openbaar)


Tijdbalk Wimke Pijpker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wimke Pijpker


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 maart 1910 lag tussen 6,7 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 3,6 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
      • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
      • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
      • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
      • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
      • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
    • De temperatuur op 16 december 1933 lag tussen -8,3 °C en -0,4 °C en was gemiddeld -5,0 °C. Er was 4,0 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
      • 13 februari » Vondst van een bronzen wijnemmer (situla) (met inhoud) in het Vorstengraf in Oss.
      • 14 maart » Quincy Jones, Amerikaans muziekproducer
      • 14 maart » René Felber, Zwitsers politicus
      • 18 juni » Opening van het Stade Félix Bollaert in Lens, Frankrijk.
      • 16 december » Abe de Vries en Sipke Castelein winnen de vijfde Elfstedentocht.
    • De temperatuur op 31 oktober 2003 lag tussen 4,7 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 5,9 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
      • 29 juni » Het Frans voetbalelftal wint voor de tweede keer de strijd om de Confederations Cup, ditmaal ten koste van Kameroen (1-0).
      • 15 augustus » Opstelling van het genadebeeld van Onze Lieve Vrouwe van de Besloten Tuin in de Kluis van Warfhuizen, wat het begin is van de ontwikkeling van Warfhuizen tot bedevaartsoord.
      • 13 september » In Barcelona prolongeert de Nederlandse vrouwenhockeyploeg de Europese titel door in de finale gastland Spanje met 5-0 te verslaan. In het mannentoernooi verliest Nederland in de troostfinale op strafballen van Engeland.
      • 15 september » Hestrie Cloete (Zuid-Afrika) en Hicham El Guerrouj (Marokko) worden in Monaco door de IAAF uitgeroepen tot de beste atleten van 2003.
      • 21 september » De ruimtesonde Galileo crasht om 21.49 uur Nederlandse tijd in de dampkring van Jupiter.
      • 3 november » Andy Roddick lost Juan Carlos Ferrero na acht weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Amerikaan moet die positie na dertien weken afstaan aan Roger Federer.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1909 » Rudolf Hiden, Oostenrijks-Frans voetballer († 1973)
    • 1910 » Bruno de Winter, Belgisch journalist († 1955)
    • 1910 » Ed. Hoornik, Nederlands dichter († 1970)
    • 1910 » Raymond Henri Pos, Surinaams jurist en diplomaat († 1964)
    • 1910 » Samuel Barber, Amerikaans componist († 1981)
    • 1911 » Michiel Antonius Berkers, Nederland rooms-katholiek geestelijke († 1983)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Pijpker

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pijpker.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pijpker.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pijpker (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Grooten is opgesteld door Bert Grooten (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bert Grooten, "Stamboom Grooten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-grooten/I698.php : benaderd 12 februari 2026), "Wimke Pijpker (1910-2003)".