Stamboom Grooten » Steven Wever (1919-2005)

Persoonlijke gegevens Steven Wever 


Gezin van Steven Wever

Hij is getrouwd met Marchien Beijering.

Zij zijn getrouwd op 30 mei 1950 te Borger (Drenthe), hij was toen 31 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Tijdbalk Steven Wever

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Steven Wever


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 februari 1919 lag tussen -4,4 °C en 0,6 °C en was gemiddeld -2,1 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
      • 11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
      • 23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
      • 14 september » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub Kapfenberger SV.
      • 7 oktober » De Nederlandse luchtvaartmaatschappij KLM wordt opgericht en is daarmee de oudst bestaande luchtvaartmaatschappij van de wereld.
      • 1 december » Lady Nancy Astor wordt het eerste vrouwelijke lid van het Britse Parlement.
    • De temperatuur op 30 mei 1950 lag tussen 9,9 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 3 januari » In Egypte behalen de Wafdisten bij de verkiezingen een grote overwinning. In het parlement verkrijgen zij 225 van de 319 zetels.
      • 12 maart » Encycliek Anni Sacri van Paus Pius XII over de bestrijding van atheïstische propaganda.
      • 19 maart » Zaligverklaring van Paola Elisabetta Cerioli (1816-1865), Italiaans stichteres van de Zusters van de Heilige Familie, in Rome door Paus Pius XII.
      • 21 maart » Oprichting van de Poolse voetbalclub Hutnik Kraków.
      • 5 mei » Kroning van koning Rama IX of Bhumibol van Thailand.
      • 1 november » Dogmaverklaring door Paus Pius XII betreffende de Tenhemelopneming van Maria.
    • De temperatuur op 13 oktober 2005 lag tussen 11,0 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (75%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Kroatië - Stjepan Mesić is voor de tweede maal beëdigd als president van Kroatië, nadat hij in januari tijdens de verkiezingen zijn tweede mandaat van vijf jaar won.
      • 28 maart » Zware aardbeving voor de kust van Sumatra.
      • 3 juni » Ontslag van kardinaal Franciszek Macharski als aartsbisschop van Krakau in Polen en de paus benoemt Stanisław Dziwisz, voordien de privésecretaris van de overleden Paus Johannes Paulus II, tot zijn opvolger.
      • 9 september » De Nederlandse judoka's Edith Bosch en Guillaume Elmont worden in Caïro wereldkampioen.
      • 15 oktober » Er komt een nieuwe spelling van het Nederlands uit, middels een revisie van het Groene Boekje.
      • 24 december » Opening van Plopsa Indoor Hasselt in Hasselt. Het is het tweede Plopsa-park.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2003 » Eino Lahti (88), Fins voetballer
    • 2005 » Pierre van Ostade (88), Nederlands prijzenaangever bij spelletjesprogramma's op televisie
    • 2005 » Wayne Weiler (70), Amerikaans autocoureur
    • 2006 » Dino Monduzzi (84), Italiaans bisschop en kardinaal
    • 2007 » Bob Denard (78), Frans militair, politiefunctionaris, geheime dienstmedewerker en huurlingenleider
    • 2007 » Pieter Bakker Schut (66), Nederlands advocaat

    Over de familienaam Wever

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wever.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wever.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wever (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Grooten is opgesteld door Bert Grooten (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bert Grooten, "Stamboom Grooten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-grooten/I1006.php : benaderd 12 februari 2026), "Steven Wever (1919-2005)".