De temperatuur op 5 oktober 1960 lag tussen 12,6 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 5,5 uur zonneschijn (48%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
23 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Sydney haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.00,2.
22 maart » Arthur Schawlow en Charles Townes verkrijgen patent op de laser.
3 april » Einde van de monarchie in Cambodja (hersteld in 1993).
27 juni » Chemische synthese van chlorofyl door Robert Woodward.
14 juli » Jane Goodall komt aan in het Gombe Stream-Reservaat in het huidige Tanzania om haar beroemde studie van chimpansees in het wild aan te vangen.
21 september » Oprichting van de Ivoriaanse voetbalbond.
Dag van overlijden 15 februari 1962
De temperatuur op 15 februari 1962 lag tussen -1,7 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 6,0 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (17%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
18 maart » Frankrijk en Algerije tekenen een overeenkomst die het einde van de Algerijnse Oorlog inluidt.
5 april » Na bijna vier jaar boren ontmoeten Zwitserse en Italiaanse arbeiders elkaar onder de St.-Bernhard. In maart 1964 wordt de Grote Sint-Bernhardtunnel voor auto's geopend.
3 juli » Algerije wordt onafhankelijk van Frankrijk.
31 augustus » Trinidad en Tobago wordt onafhankelijk.
24 november » Zwemster Dawn Fraser uit Australië scherpt in Perth haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 59,5.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: H. Grevinga, "Stamboom Grevinga", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-grevinga/I349.php : benaderd 16 februari 2026), "christina wilhelmina geertje ten hoor (1960-1962)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.