Stamboom Graafmans » Franciscus Adrianus Cornelis Graafmans (1904-1967)

Persoonlijke gegevens Franciscus Adrianus Cornelis Graafmans 


Gezin van Franciscus Adrianus Cornelis Graafmans

Hij is getrouwd met Joanna Maria Cornelia Ketelaars.

Zij zijn getrouwd op 2 september 1931 te Tilburg, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)


Notities over Franciscus Adrianus Cornelis Graafmans

emeenteTilburg
RegisternaamBidprentjes - Letter G

OverledeneFranciscus Adrianus Cornelis Graafmans
GeboorteplaatsTilburg
Plaats overlijdenTilburg
Geboortedatum18-06-1904
Datum overlijden04-04-1967

RelatieJoanna Maria Cornelia Ketelaars

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Adrianus Cornelis Graafmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Adrianus Cornelis Graafmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 juni 1904 lag tussen 11,1 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
    • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
    • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
    • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 2 september 1931 lag tussen 9,4 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » In Groningen botst een passagierstrein uit Nieuweschans ter hoogte van de Lodewijkstraat op een rangerende goederentrein. Er vallen drie doden en vijf gewonden.
    • 8 februari » Bij het tweede zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey in Polen prolongeert Canada de wereldtitel door ook de laatste wedstrijd in de finaleronde - tegen de Verenigde Staten - winnend af te sluiten: 2-0.
    • 14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
    • 26 april » Bisschopswijding van Leo Kierkels, Nederlands apostolisch delegaat in Brits-Indië, door kardinaal Willem Marinus van Rossum.
    • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
    • 16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.
  • De temperatuur op 4 april 1967 lag tussen 6,4 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (23%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Kees Verkerk wordt in Oslo wereldkampioen hardrijden op de schaats.
    • 5 juni » Begin van de Zesdaagse Oorlog.
    • 28 juni » Israël annexeert Oost-Jeruzalem.
    • 24 juli » De Franse president Charles de Gaulle haalt zich de woede van Canada op de hals door zijn steun te betuigen aan de onafhankelijkheidswens van Quebec, de Franstalige provincie van Canada.
    • 10 september » De bevolking van Gibraltar stemt tegen eenwording met Spanje.
    • 29 november » Robert McNamara kondigt aan dat hij zal vertrekken als minister van Defensie, en president van de Wereldbank zal worden. Dit is het gevolg van zijn advies aan president Lyndon B. Johnson eerder die maand, om het aantal troepen in Vietnam te bevriezen, het bombarderen te beëindigen, en het vechten aan Zuid-Vietnam over te laten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Graafmans


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Willem Graafmans, "Stamboom Graafmans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-graafmans/R730.php : benaderd 16 oktober 2026), "Franciscus Adrianus Cornelis Graafmans (1904-1967)".