Stamboom Graafmans » Wilhelmus Laurentius Graafmans (1870-1955)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Laurentius Graafmans 


Gezin van Wilhelmus Laurentius Graafmans

Hij is getrouwd met Maria Celestina Francisca van der Smissen.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 550.014
Inventarisnr: 216
Gemeente: Bergen op Zoom
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 12
Datum: 07-02-1916
Bruidegom Wilhelmus Laurentius Graafmans
Geboorteplaats: Bergen op Zoom
Bruid Maria Celestina Francisca van der Smissen
Geboorteplaats: Borgerhout BEL
Vader bruidegom Johannes Graafmans
Moeder bruidegom Adriana Jonkers
Vader bruid Andreas Ludovicus van der Smissen
Moeder bruid Joanna Theunen

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1916 te Bergen op Zoom, hij was toen 45 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Laurentius Graafmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Laurentius Graafmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Laurentius Graafmans


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 oktober 1870 lag rond de 11,4 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 45 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
      • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
      • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
      • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
      • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
      • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
    • De temperatuur op 7 februari 1916 lag tussen 1,6 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
      • 14 maart » Horton Foote, Amerikaans toneel- en scenarioschrijver († 2009)
      • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
      • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
      • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
      • 15 december » Einde van de Slag om Verdun.
    • De temperatuur op 31 december 1955 lag tussen 1,0 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 27 februari » Enrique Hormazábal maakt namens Chili de duizendste goal uit de geschiedenis van de Copa América in de wedstrijd tegen Ecuador (7-1).
      • 17 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético El Tanque.
      • 27 juli » Oostenrijk wordt onafhankelijk, de grote mogendheden beëindigen de bezetting.
      • 5 september » Fred Kaps wordt wereldkampioen goochelen.
      • 21 september » Voor het eerst is er een Nederlandse voetbalclub in een Europacuptoernooi actief. PSV verliest uit met 6-1 van Rapid Wien.
      • 24 november » De Fokker F27 Friendship maakt zijn eerste proefvlucht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Graafmans


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Willem Graafmans, "Stamboom Graafmans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-graafmans/R282.php : benaderd 17 oktober 2026), "Wilhelmus Laurentius Graafmans (1870-1955)".