Stamboom Gijsendopher samengesteld door N.W.Willemse » Hendrik Gerardus Geysendorpher (1927-2002)

Persoonlijke gegevens Hendrik Gerardus Geysendorpher 

Bron 1

Gezin van Hendrik Gerardus Geysendorpher

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Gerardus Geysendorpher?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Gerardus Geysendorpher

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Gerardus Geysendorpher


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geni World Family Tree, via https://www.myheritage.nl/research/colle..., xxx-template
      Toegevoegd via een Person Discovery
      The Geni Wereld Stamboom kan gevonden worden op http://www.geni.com" target="_blank">www.Geni.com. Geni is eigendom van en wordt uitgevoerd door MyHeritage.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 juli 1927 lag tussen 11,7 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 4,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
      • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
      • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
      • 31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.
      • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
      • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
    • De temperatuur op 25 oktober 2002 lag tussen 9,4 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 9,4 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 27 maart » De fusie tussen voetbalclubs Daring Leuven, Stade Leuven en Zwarte Duivels Oud-Heverlee is een feit en vanaf dit moment spreekt men enkel nog van Oud-Heverlee Leuven.
      • 23 mei » In Nederland treedt de nieuwe Tweede Kamer aan.
      • 24 mei » Thomas Rupprath scherpt in Warendorf het Europees record op de 100 meter vlinderslag aan tot 51,88.
      • 28 mei » Bert De Graeve neemt ontslag als gedelegeerd bestuurder bij de VRT.
      • 14 september » De Amerikaanse atleet Tim Montgomery verbetert het ruim drie jaar oude record op de 100 m sprint met 0,01 sec en brengt het op 9,78 sec.
      • 31 oktober » Aardbeving nabij San Giuliano di Puglia en Campobasso (Italië).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Geysendorpher


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nico Willemse, "Stamboom Gijsendopher samengesteld door N.W.Willemse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-gijsendopher/I500343.php : benaderd 7 oktober 2026), "Hendrik Gerardus Geysendorpher (1927-2002)".