Stamboom Gelderman » Aleida Gerharda Gelderman (1907-)

Persoonlijke gegevens Aleida Gerharda Gelderman 


Gezin van Aleida Gerharda Gelderman

Zij is getrouwd met Johannes Pleiter.

Zij zijn getrouwd op 25 september 1926 te Heerde, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Peter Pleiter  1931-1932
  2. Johannes Pleiter  1935-1978

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aleida Gerharda Gelderman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aleida Gerharda Gelderman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aleida Gerharda Gelderman

Aleida Klomp
1842-1890

Aleida Gerharda Gelderman
1907-????

1926
Peter Pleiter
1931-1932

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 oktober 1907 lag tussen 7,0 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 6,9 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
      • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
      • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
      • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
      • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
      • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
    • De temperatuur op 25 september 1926 lag tussen 5,3 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 9,2 mm neerslag. Er was 4,4 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Sogndal Idrettslag, het latere Sogndal Fotball.
      • 9 maart » Oprichting van de Noorse voetbalclub Strindheim IL uit Trondheim.
      • 29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
      • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
      • 10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
      • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Gelderman


    De publicatie Stamboom Gelderman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Elly Gelderman, "Stamboom Gelderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-gelderman/I8905.php : benaderd 28 december 2025), "Aleida Gerharda Gelderman (1907-)".