Stamboom Gelderman » Wilhelmina van Ommen (1917-2005)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina van Ommen 


Gezin van Wilhelmina van Ommen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina van Ommen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina van Ommen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina van Ommen

Jan van Ommen
1827-1901
Jan van Ommen
1866-1952

Wilhelmina van Ommen
1917-2005


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 mei 1917 lag tussen 10,0 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
      • 13 februari » De Nederlandse danseres Margaretha Geertruida Zelle, beter bekend als Mata Hari, wordt in Parijs op verdenking van spionage aangehouden. Daar wordt ze ter dood veroordeeld op 25 juni van hetzelfde jaar.
      • 15 mei » Troonsafstand van Nicolaas II van Rusland namens hem en zijn zoon Aleksej.
      • 4 juni » De eerste Pulitzerprijs wordt uitgereikt.
      • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
      • 15 december » Wapenstilstand aan het oostfront, de onderhandelingen lopen uit op de Vrede van Brest-Litovsk.
    • De temperatuur op 13 november 2005 lag tussen 1,8 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (78%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 28 maart » Zware aardbeving voor de kust van Sumatra.
      • 1 mei » Grootse opening van GaiaPark Kerkrade Zoo. De opening wordt verricht door een aantal leden van het koninklijk huis.
      • 5 mei » In Epcot wordt de attractie Soarin' Over California geopend.
      • 21 augustus » The Rolling Stones beginnen in Boston (VS) aan hun 31e wereldtournee. Mick Jagger is dan inmiddels 62.
      • 8 november » Na een motie van wantrouwen ingediend door GroenLinks moet wethouder Marco Pastors van Leefbaar Rotterdam het veld ruimen op grond van een interview, waarin hij had gezegd dat criminele moslims vaak hun religie misbruiken om hun gedrag te rechtvaardigen.
      • 26 december » Bij Vrouwenpolder spoelt een kleine maanvis aan en in Domburg een dode bruinvis.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Ommen


    De publicatie Stamboom Gelderman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Elly Gelderman, "Stamboom Gelderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-gelderman/I3150.php : benaderd 10 oktober 2026), "Wilhelmina van Ommen (1917-2005)".