De temperatuur op 13 september 1908 lag tussen 4,9 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 1,5 mm neerslag. Er was 6,5 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
29 juni » Oprichting van de Congregatie voor de Sacramenten van de Romeinse Curie door Paus Pius X.
19 juli » Oprichting van Rotterdamse voetbalclub Feijenoord.
15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.
Trouwdag 29 september 1927
De temperatuur op 29 september 1927 lag tussen 4,9 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 3,0 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Elly Gelderman, "Stamboom Gelderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-gelderman/I269.php : benaderd 13 oktober 2026), "Catharina Alida Helmers (1908-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.