13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
Dag van overlijden 7 april 1967
De temperatuur op 7 april 1967 lag tussen 3,2 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 6,5 uur zonneschijn (49%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
30 maart » in de Chelsea Mansion Studios in Londen wordt de foto van de voorkant van de hoes van het wereldberoemde album Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band van The Beatles gemaakt.
4 juni » Bisschopswijding van Jean Hengen, bisschop-coadjutor van Luxemburg.
16 juni » Het Monterey Pop Festival vindt plaats, een 3-daags evenement met o.a optredens van The Who, Jimi Hendrix en Janis Joplin.
3 september » Nguyen Van Thieu wordt gekozen als president van Zuid-Vietnam.
16 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Deportivo Cortuluá.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Frans Geentjens, "Stamboom Theodorus Geentkens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-geentkens/I663.php : benaderd 8 oktober 2026), "Franciscus "Frans" Geentjens (1898-1967)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.