Stamboom Fortuin, oorsprong Wymbritseradeel » Alette Catharina Lycklama A Nijeholt (1717-1789)

Persoonlijke gegevens Alette Catharina Lycklama A Nijeholt 

Bron 1

Gezin van Alette Catharina Lycklama A Nijeholt

Zij is getrouwd met Daniël de Blocq van Scheltinga.

Zij zijn getrouwd op 11 december 1735 te Jorwerd, Friesland, Nederland.

Ze zijn in de kerk getrouwd

Geloof: Nederlands Hervormd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alette Catharina Lycklama A Nijeholt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alette Catharina Lycklama A Nijeholt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alette Catharina Lycklama A Nijeholt

Alette Catharina Lycklama A Nijeholt
1717-1789

1735

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Trouwboek, T0088

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 december 1789 lag rond de 0,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: helder. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
      • 14 juni » De over boord gezette kapitein en bemanning van de HMAV Bounty bereiken Timor.
      • 20 juni » In Versailles leggen vertegenwoordigers van de derde stand en hun sympathisanten uit de lagere geestelijkheid en de adel de Eed op de Kaatsbaan af.
      • 14 juli » Het begin van de Franse Revolutie, tijdens het bewind van Lodewijk XVI. Parijzenaars bestormen de Bastille in Parijs en bevrijden zeven politieke gevangenen. Frankrijk wordt, tijdelijk, een republiek.
      • 4 augustus » Afschaffing van de feodale traditie in Frankrijk door de Nationale Vergadering.
      • 26 augustus » De eerste universele Verklaring van de Rechten van de Mens en de Burger wordt in Frankrijk openbaar gemaakt.
      • 28 augustus » Ontdekking van het Saturnusmaantje Enceladus door William Herschel.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lycklama A Nijeholt


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Piet Fortuin, "Stamboom Fortuin, oorsprong Wymbritseradeel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-fortuin/I2691.php : benaderd 28 december 2025), "Alette Catharina Lycklama A Nijeholt (1717-1789)".