Stamboom Eykelhoff, Eijkelhoff » Zeeger van Ingen (1867-1937)

Persoonlijke gegevens Zeeger van Ingen 


Gezin van Zeeger van Ingen

Hij is getrouwd met Neeltje de Boer.

Zij zijn getrouwd op 18 maart 1909, hij was toen 42 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Zeeger van Ingen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Zeeger van Ingen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Zeeger van Ingen

Zeeger van Ingen
1867-1937

1909

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 januari 1867 lag rond de 2,8 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
      • 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
      • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
      • 1 juli » De Dominion Canada wordt gevormd doordat Upper Canada (Ontario), Lower Canada (Quebec), New Brunswick en Nova Scotia samengevoegd worden tot een confederatie.
      • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
      • 28 september » Toronto wordt de hoofdstad van Canada.
    • De temperatuur op 18 maart 1909 lag tussen -3,4 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
      • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
      • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
      • 24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
      • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
      • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
    • De temperatuur op 7 oktober 1937 lag tussen 5,9 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Anastasio Somoza García wordt President van Nicaragua.
      • 18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
      • 13 april » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Celebes in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Manado en de Apostolische Prefectuur Makassar.
      • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
      • 29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.
      • 9 december » De Slag om Nanking begint.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Ingen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Johan Arie Eykelhoff, "Stamboom Eykelhoff, Eijkelhoff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eykelhoff-eijkelhoff/I219.php : benaderd 17 oktober 2026), "Zeeger van Ingen (1867-1937)".