Stamboom Eussen » Frans Hubert Willem Xaverius EUSSEN (1900-1979)

Persoonlijke gegevens Frans Hubert Willem Xaverius EUSSEN 


Gezin van Frans Hubert Willem Xaverius EUSSEN

Hij is getrouwd met Helene Maria Josephine KOFFERSCHLAGER.

Zij zijn getrouwd op 11 april 1931 te Clermont (B), hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frans Hubert Willem Xaverius EUSSEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frans Hubert Willem Xaverius EUSSEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 april 1900 lag rond de 22,8 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 46%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 27 februari » De Britse Labour Party wordt opgericht
    • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
    • 18 maart » AFC Ajax, professionele voetbalclub uit Amsterdam, wordt opgericht.
    • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
    • 16 juli » Ray Ewry wint bij de Olympische Spelen in Parijs op één dag drie gouden medailles bij het springen uit stand. Dit zijn de eerste van in totaal tien medailles die hij bij verschillende Olympische Spelen zal winnen.
    • 12 december » US Steel wordt opgericht.
  • De temperatuur op 11 april 1931 lag tussen 4,9 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 1 maart » Japan installeert ex-keizer Puyi van China als staatshoofd van de marionettenstaat Mantsjoekwo.
    • 14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
    • 3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
    • 26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.
    • 8 december » Octrooi op coaxkabel verleend aan Lloyd Espenschied en Herman Affel.
    • 14 december » In Utrecht wordt de Nationaal-Socialistische Beweging opgericht door Anton Mussert en Cees van Geelkerken.
  • De temperatuur op 1 september 1979 lag tussen 13,2 °C en 27,6 °C en was gemiddeld 20,6 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (58%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Een Nederlands UNIFIL-bataljon vertrekt naar Libanon.
    • 25 mei » Een DC-10 van American Airlines verliest vlak na de start in Chicago een motor, waardoor het toestel neerstort en alle 273 inzittenden de dood vinden.
    • 22 juli » De Franse wielrenner Bernard Hinault wint voor de tweede keer de Ronde van Frankrijk.
    • 11 augustus » Na het doorbreken van een dam bij Morvi in het westen van India sterven minstens 20.000 mensen door de overstromingen als gevolg van de stortvloed van water.
    • 13 september » Venda wordt door Zuid-Afrika onafhankelijk verklaard.
    • 1 november » De Boliviaanse legerkolonel Albero Natusch zet het elf weken oude burgerbewind van president Walter Guevara opzij en roept zichzelf uit tot president.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam EUSSEN

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam EUSSEN.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over EUSSEN.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam EUSSEN (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eussen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J.G. Eussen, "Stamboom Eussen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eussen/I899.php : benaderd 12 oktober 2026), "Frans Hubert Willem Xaverius EUSSEN (1900-1979)".