Stamboom Eussen » Hubertus Mathias EUSSEN (1902-1920)

Persoonlijke gegevens Hubertus Mathias EUSSEN 


Gezin van Hubertus Mathias EUSSEN

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hubertus Mathias EUSSEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hubertus Mathias EUSSEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hubertus Mathias EUSSEN


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. bidprentje

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 maart 1902 lag tussen 1,6 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 2,8 uur zonneschijn (26%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
      • 19 april » De pogrom van Chisinau.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
      • 15 november » In Brussel pleegt de Italiaanse anarchist Gennaro Rubino een mislukte aanslag op koning Leopold II.
    • De temperatuur op 7 augustus 1920 lag tussen 8,2 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
      • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
      • 29 mei » Priesterwijding van Giovanni Battista Montini door bisschop Giacinto Gaggia van Brescia (Italië).
      • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
      • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
      • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam EUSSEN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam EUSSEN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over EUSSEN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam EUSSEN (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Eussen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W.J.G. Eussen, "Stamboom Eussen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eussen/I282.php : benaderd 12 oktober 2026), "Hubertus Mathias EUSSEN (1902-1920)".