Stamboom Eussen » Joannes Antonius Hubertus HILLEN (1905-1992)

Persoonlijke gegevens Joannes Antonius Hubertus HILLEN 


Gezin van Joannes Antonius Hubertus HILLEN

Hij is getrouwd met Anna Gertrudis RUIJTEN.

Zij zijn getrouwd op 11 april 1932 te Swalmen, hij was toen 27 jaar oud.Bron 4

Zij zijn getrouwd op 12 april 1932 te Swalmen, hij was toen 27 jaar oud.Bron 5

Getrouwd door pastoor N. van den Berg in de St'Lambertuskerk te Swalmen.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Antonius Hubertus HILLEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Antonius Hubertus HILLEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Antonius Hubertus HILLEN


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Trouwboekje, akte N.S. 8446
    2. Bidprentje
    3. Bidprentje
    4. Trouwboekje, akte N.S. 8446
    5. trouwboekje, akte N.S. 8446

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 januari 1905 lag tussen -1,1 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 1,8 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
      • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
      • 27 juni » Er breekt muiterij uit op het Russische oorlogsschip Potemkin.
      • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
      • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
      • 3 december » Zoltán Halmay vestigt het allereerste officiële wereldrecord op de 100 meter vrije slag. In Wenen tikt de Hongaarse zwemmer aan in 1.05,8.
    • De temperatuur op 11 april 1932 lag tussen 3,4 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 5,9 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Er was 6,3 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
      • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
      • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
      • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
      • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
      • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
    • De temperatuur op 28 februari 1992 lag tussen 2,1 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (71%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 5 mei » Tien minuten voor aanvang van de bekerwedstrijd tussen SC Bastia en Olympique Marseille stort een tijdelijke tribune van het Stade Armand Cesari gedeeltelijk in. Daarbij komen 18 mensen om het leven en raken 2300 toeschouwers gewond.
      • 6 mei » Ontslag van Hubertus Ernst als bisschop van Breda in Nederland.
      • 24 september » Bij een wereldomspannende actie wordt de Nederlandse drugscriminele Bettien Martens opgepakt door de Italiaanse politie in Rome.
      • 28 oktober » Amnesty International zegt dat de mensenrechten in Birma "hardnekkig en op grote schaal" worden geschonden, vooral door het militaire bewind, maar ook door gewapende oppositiegroepen.
      • 9 december » De echtscheiding van Prins Charles en Prinses Diana wordt aangekondigd.
      • 20 december » De verboden protestantse paramilitaire groepering Ulster Volunteer Force schiet een katholieke man dood in zijn huis in Belfast. Volgens de groep was de man lid van het eveneens verboden Ierse Republikeinse Leger (IRA).
    • De temperatuur op 4 maart 1992 lag tussen 5,7 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Eerste aflevering van Bassie en Adriaans serie De Geheimzinnige Opdracht.
      • 13 april » Aardbeving bij Roermond met een magnitude van 5,8 op de schaal van Richter.
      • 15 juni » De Amerikaanse vicepresident Dan Quayle wordt mikpunt van spot als hij bij een bezoek aan een lagere school beweert dat 'potatoe' de juiste spelling is.
      • 2 november » Bank Mees & Hope en Pierson, Heldring & Pierson kondigen een fusie aan.
      • 9 december » De Verenigde Naties, onder leiding van de Verenigde Staten, gaat op vredesmissie in Somalië om stabiliteit te bewerkstelligen en de vrije doorgang van hulpgoederen in het Oost-Afrikaanse land.
      • 9 december » Het Marine Corps van de Verenigde Staten landt in Somalië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam HILLEN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam HILLEN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over HILLEN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam HILLEN (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Eussen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W.J.G. Eussen, "Stamboom Eussen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eussen/I1261.php : benaderd 29 september 2026), "Joannes Antonius Hubertus HILLEN (1905-1992)".