Stamboom Eussen » Victor Joseph Hubert VAESSEN (1912-1993)

Persoonlijke gegevens Victor Joseph Hubert VAESSEN 


Gezin van Victor Joseph Hubert VAESSEN

Hij is getrouwd met Josephine Maria Hubertina EUSSEN.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1946 te Baelen sur Vesdre (B), hij was toen 34 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Victor Joseph Hubert VAESSEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Victor Joseph Hubert VAESSEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Victor Joseph Hubert VAESSEN


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 januari 1912 lag tussen -0,1 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
    • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
    • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
    • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.
  • De temperatuur op 15 mei 1946 lag tussen -0,4 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 9,9 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Het Dagblad van het Oosten verschijnt weer als zelfstandige krant. Het Parool trekt zich terug uit de regio en de lezers van de Nieuwe Twentsche en Almelosche Courant stappen grotendeels over naar het Dagblad van het Oosten.
    • 18 februari » Paus Pius XII creëert 32 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Johannes de Jong en de in 2005 zalig verklaarde Duitse bisschop van Münster Clemens August von Galen.
    • 17 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 7 mei » Anton Mussert wordt op de Waalsdorpervlakte geëxecuteerd.
    • 9 juni » Koning Rama VIII van Thailand wordt doodgeschoten gevonden in zijn slaapkamer. Hij wordt opgevolgd door zijn broer Bhumibol als koning Rama IX.
    • 24 oktober » De eerste Kronkel verschijnt, het dagelijkse cursiefje van Simon Carmiggelt in Het Parool.
  • De temperatuur op 12 maart 1993 lag tussen 0,6 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 26 januari » De Europese Gemeenschap schort de ontwikkelingshulp aan Togo op uit protest tegen het bloedig neerslaan van een betoging tegen de regering in de hoofdstad Lomé, waarbij ten minste zestien doden vielen.
    • 30 januari » Voetballer Erik Tammer maakt namens sc Heerenveen drie doelpunten in negen minuten in het duel tegen Helmond Sport.
    • 14 maart » Nadya Ochner, Italiaans snowboardster
    • 21 april » Het regime van president Idriss Déby in Tsjaad maakt zich op grote schaal schuldig aan mensenrechtenschendingen, stelt Amnesty International.
    • 19 mei » Het aantal politieke moorden, verdwijningen en martelingen in Guatemala neemt volgens Amnesty International toe, ondanks tegenovergestelde beweringen van de burgerregering van president Jorge Serrano Elias.
    • 21 oktober » Staatsgreep in Burundi, waarbij Hutu-president Melchior Ndadaye wordt vermoord.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam VAESSEN

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VAESSEN.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VAESSEN.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VAESSEN (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eussen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J.G. Eussen, "Stamboom Eussen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eussen/I1221.php : benaderd 28 september 2026), "Victor Joseph Hubert VAESSEN (1912-1993)".