Stamboom Eric Esterhuizen » Mathys Johannes BLOM (1888-1948)

Persoonlijke gegevens Mathys Johannes BLOM 

  • Hij is geboren in het jaar 1888.
  • Hij is overleden op 22 januari 1948 in Vrede OFS, hij was toen 60 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 oktober 2010.

Gezin van Mathys Johannes BLOM

Hij is getrouwd met Dina Maria PRETORIUS.

Zij zijn getrouwd op 27 augustus 1918 te Vrede OFS, hij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mathys Johannes BLOM?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 januari 1948 lag tussen -0,2 °C en 3,9 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 6,6 mm neerslag gedurende 6,1 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 7 april » De Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) wordt opgericht door de Verenigde Naties.
    • 16 mei » Chaim Weizmann wordt gekozen tot de eerste president van Israël.
    • 25 mei » Andrew Moyer verkrijgt octrooi op zijn methode voor de massaproductie van penicilline.
    • 12 juni » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot internuntius in India.
    • 26 juli » Het Luxemburgs voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit zijn geschiedenis door Afghanistan bij de Olympische Spelen met 6-0 te verslaan.
    • 9 december » Het Genocideverdrag wordt ondertekend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam BLOM

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BLOM.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BLOM.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BLOM (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert Esterhuizen, "Stamboom Eric Esterhuizen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eric-esterhuizen/I19103.php : benaderd 28 december 2025), "Mathys Johannes BLOM (1888-1948)".