Stamboom Eric Esterhuizen » Hendrik Lodewyk PRETORIUS (1907-1983)

Persoonlijke gegevens Hendrik Lodewyk PRETORIUS 


Gezin van Hendrik Lodewyk PRETORIUS

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Lodewyk PRETORIUS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Lodewyk PRETORIUS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Lodewyk PRETORIUS


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 januari 1907 lag tussen 0,4 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 4,3 mm neerslag. Er was 3,2 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
      • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
      • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
      • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • De temperatuur op 7 maart 1983 lag tussen 5,3 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 2,2 uur zonneschijn (20%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 17 maart » Ontslag van de Nederlander Lambert van Heygen als bisschop van Doumé en benoeming tot bisschop van Bertoua in Kameroen.
      • 1 april » Studio Brussel begint aan zijn uitzendingen als Brusselse lokale radio.
      • 22 juni » Journaliste José Toirkens van NRC Handelsblad ontvangt de Anne Vondelingprijs 1982 uit handen van de fractievoorzitter van de PvdA in de Tweede Kamer, Joop den Uyl.
      • 23 augustus » Zwemmer Michael Gross uit West-Duitsland evenaart bij de Europese kampioenschappen in Rome zijn eigen Europees record op de 100 meter vlinderslag: 54,00.
      • 10 oktober » Yitzhak Shamir wordt premier van Israël als opvolger van Menachem Begin
      • 5 november » De Baskische afscheidingsbeweging ETA ontvoert legerkapitein Alberto Martín.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam PRETORIUS


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Esterhuizen, "Stamboom Eric Esterhuizen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eric-esterhuizen/I16561.php : benaderd 8 oktober 2026), "Hendrik Lodewyk PRETORIUS (1907-1983)".