Stamboom Eric Esterhuizen » Jan Hendrik HOFMEYR (1905-)

Persoonlijke gegevens Jan Hendrik HOFMEYR 

Bron 1Bron 2

Gezin van Jan Hendrik HOFMEYR

Hij is getrouwd met Joan MAASDORP.

Zij zijn getrouwd op 9 april 1941 te Graaff-Reinet, hij was toen 35 jaar oud.Bron 2

Die egpaar het 4 kindersBron 2

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Hendrik HOFMEYR?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Hendrik HOFMEYR

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Hendrik HOFMEYR


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 april 1905 lag tussen 3,3 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
      • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
      • 14 maart » Raymond Aron, Frans socioloog, politiek filosoof en journalist († 1983)
      • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
      • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
      • 17 augustus » Kabinet-Kuyper treedt af en wordt opgevolgd door Kabinet-De Meester.
    • De temperatuur op 9 april 1941 lag tussen -2,1 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Auke Adema wint de zevende Elfstedentocht.
      • 22 februari » In Amsterdam begon de grote razzia tegen de Joden door 600 man van de Ordnungspolizei.
      • 3 april » Hongaarse en Duitse soldaten trekken Joegoslavië binnen.
      • 7 april » De Nederlandse hulpmijnenveger Maria R. Ommering raakt beschadigd door een exploderende mijn tijdens een veegactie in Milford Haven.
      • 27 april » Oprichting van het Sloveens Bevrijdingsfront in Ljubljana.
      • 23 september » Eerste gasexperimenten in Auschwitz.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam HOFMEYR

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam HOFMEYR.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over HOFMEYR.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam HOFMEYR (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Esterhuizen, "Stamboom Eric Esterhuizen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eric-esterhuizen/I12732.php : benaderd 11 februari 2026), "Jan Hendrik HOFMEYR (1905-)".