Stamboom Eric Esterhuizen » Albertha (Alba) Magdalena BOUWER (1920-2010)

Persoonlijke gegevens Albertha (Alba) Magdalena BOUWER 

Bron 1Bron 2

Gezin van Albertha (Alba) Magdalena BOUWER

(1) Zij is getrouwd met Hubert COETZEE.

Zij zijn getrouwd op 1 juli 1963, zij was toen 43 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


(2) Zij is getrouwd met Jan Hendrik HOFMEYR.

Zij zijn getrouwd op 6 september 1975 te Kaapstad, zij was toen 55 jaar oud.Bron 2


Notities over Albertha (Alba) Magdalena BOUWER

Alba Bouwer Author

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertha (Alba) Magdalena BOUWER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertha (Alba) Magdalena BOUWER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertha (Alba) Magdalena BOUWER

Albertha (Alba) Magdalena BOUWER
1920-2010

(1) 1963
(2) 1975

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 maart 1920 lag tussen 0,4 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
      • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
      • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
      • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
      • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
      • 4 oktober » Oprichting van de Tunesische sportvereniging Club Africain.
    • De temperatuur op 9 mei 1920 lag tussen 0,6 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 4,2 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
      • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
      • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
      • 8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
      • 2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
      • 11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.
    • De temperatuur op 6 september 1975 lag tussen 5,9 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,8 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Teach-In wint in Stockholm, Zweden, het 20e Eurovisiesongfestival met het liedje "Ding-a-dong".
      • 12 april » Atleet Henk Kalf wint de eerste editie van de City-Pier-City Loop.
      • 30 april » Capitulatie van Saigon, het einde van Zuid-Vietnam.
      • 24 mei » Nederland besluit als eerste Europees NAVO-land tot de aanschaf van F-16 jachtvliegtuigen.
      • 16 september » Papoea-Nieuw-Guinea wordt onafhankelijk van Australië.
      • 7 november » Bij een explosie bij DSM in Geleen komen 14 medewerkers om het leven en raken 109 medewerkers zwaargewond. De bedrijfsbrandweer heeft tot 14 november nodig om de hevige branden op het terrein te blussen.
    • De temperatuur op 5 oktober 2010 lag tussen 13,6 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 2,6 uur zonneschijn (23%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 1 april » De Efteling opent de Sprookjesboom, een nieuw sprookje in het Sprookjesbos.
      • 2 april » Het Nederlandse fregat de Hr. Ms. Tromp ontwapent twaalf piraten voor de kust van Somalië en stuurt hen met voldoende brandstof terug richting de kust.
      • 14 april » De gletsjervulkaan Eyjafjallajökull op IJsland barst opnieuw uit.
      • 2 mei » FC Twente wordt voor de eerste keer in de geschiedenis kampioen van de Nederlandse Eredivisie door met 0-2 te winnen bij NAC Breda.
      • 22 mei » Internazionale wint in Madrid de UEFA Champions League door met 2-0 te winnen van FC Bayern München.
      • 11 augustus » In de Sloveense hoofdstad Ljubljana wordt het Stožicestadion geopend.
    • De temperatuur op 12 oktober 2010 lag tussen 5,1 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Eerste winnaar van de Turing Nationale Gedichtenwedstrijd wordt bekendgemaakt. Het is de Leidse muziekdocent, componist en schrijver Gerwin van der Werf met zijn gedicht Misbruik.
      • 31 mei » De Israëlische marine valt een konvooi boten met hulpgoederen en activisten van de Free Gaza Movement aan dat op weg was naar de Gazastrook. Bij deze onderschepping vallen negen doden.
      • 23 augustus » De Anne Frankboom achter het Anne Frank Huis waait om. Omdat hij niet tegen het huis aan valt, richt de val geen schade aan.
      • 14 oktober » De Voedsel- en Landbouworganisatie van de Verenigde Naties verklaart de runderpest uitgeroeid. Dit is het tweede virus in de geschiedenis, na de pokken, dat door de mens uitgeroeid is.
      • 8 november » De Belg David Van Reybrouck sleept met Congo. Een geschiedenis de AKO Literatuurprijs in de wacht.
      • 14 november » Sebastian Vettel wint de Grand Prix Formule 1 van Abu Dhabi 2010 en wordt mede daardoor de jongste wereldkampioen formule 1.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2009 » Rob Bron (64), Nederlands motorcoureur
    • 2010 » Bernard Clavel (87), Frans schrijver
    • 2010 » Steve Lee (47), Zwitsers muzikant en zanger
    • 2011 » Bert Jansch (67), Schots zanger
    • 2011 » Graham Dilley (52), Engels cricketspeler
    • 2011 » Níver Arboleda (43), Colombiaans voetballer

    Over de familienaam BOUWER

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BOUWER.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BOUWER.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BOUWER (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Esterhuizen, "Stamboom Eric Esterhuizen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eric-esterhuizen/I12062.php : benaderd 19 februari 2026), "Albertha (Alba) Magdalena BOUWER (1920-2010)".