Stamboom Eric Esterhuizen » Johannes Wynand Louw HOFMEYR (1913-1970)

Persoonlijke gegevens Johannes Wynand Louw HOFMEYR 

Bron 1Bron 2

Gezin van Johannes Wynand Louw HOFMEYR

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 17 januari 1948 te Strand, hij was toen 34 jaar oud.Bron 2

Die egpaar het 5 kindersBron 2

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. Ansie HOFMEYR  1957-1966
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Wynand Louw HOFMEYR?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Wynand Louw HOFMEYR

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Wynand Louw HOFMEYR


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 december 1913 lag tussen 2,1 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 10,8 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
      • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
      • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
      • 16 september » Oprichting van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië.
      • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
      • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
    • De temperatuur op 17 januari 1948 was gemiddeld 2,5 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
      • 10 maart » Jan Masaryk, de partijloze minister van Buitenlandse Zaken van Tsjecho-Slowakije wordt dood aangetroffen op de binnenplaats van het ministerie van buitenlandse zaken te Praag, hij is waarschijnlijk uit het raam van zijn kantoor in het ministerie geduwd.
      • 21 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Pogoń Szczecin.
      • 7 juni » Eduard Benes treedt af als president van Tsjecho-Slowakije. Hij doet dit liever dan een grondwet tekenen die zijn land communistisch maakt.
      • 26 juni » Het Pools voetbalelftal lijdt de zwaarste nederlaag uit de geschiedenis van het land. In Kopenhagen wordt met 8-0 verloren van Denemarken.
      • 24 september » De Honda Motor Company wordt opgericht.
      • 13 november » Leigh Mercer publiceert zijn palindroom "A man, a plan, a canal: Panama!".
    • De temperatuur op 24 juni 1970 lag tussen 10,4 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
      • 10 april » Paul McCartney deelt mee dat hij uit The Beatles stapt.
      • 13 april » Een zuurstoftank aan boord van Apollo 13 explodeert waardoor de missie voortijdig moet worden beëindigd. Jim Lovell, Fred Haise en Jack Swigert, de bemanning van Apollo 13, landen door de ontploffing dan wel niet op de maan, maar ze zijn wel recordhouders: ze zijn degenen die het verst van de aarde verwijderd zijn geweest. Op 13 april 1970 waren ze 401.056km van huis.
      • 19 augustus » De eerste officiële competitiewedstrijd van de fusieclub FC Utrecht in de eredivisie eindigt in een 4-1 nederlaag in De Kuip tegen Feyenoord.
      • 1 november » Oprichting van de Priesterbroederschap Sint Pius X van traditionalistische priesters door aartsbisschop Marcel Lefebvre in het Bisdom Fribourg in Zwitserland.
      • 4 december » Bezoeken van Paus Paulus VI aan Hongkong en Ceylon.
      • 16 december » Het Russische ruimteschip Venera is het eerste ruimteschip dat afdaalt in de atmosfeer van Venus.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam HOFMEYR

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam HOFMEYR.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over HOFMEYR.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam HOFMEYR (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Esterhuizen, "Stamboom Eric Esterhuizen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eric-esterhuizen/I11048.php : benaderd 5 oktober 2026), "Johannes Wynand Louw HOFMEYR (1913-1970)".