Stamboom Eric Esterhuizen » Cornelius Johannes HOFMEYR (1886-1969)

Persoonlijke gegevens Cornelius Johannes HOFMEYR 

Bron 1Bron 2

Gezin van Cornelius Johannes HOFMEYR

Hij is getrouwd met Margaret Angouleme Odendal.

Zij zijn getrouwd op 8 juli 1919 te Kaapstad, hij was toen 32 jaar oud.Bron 2

Die egpaar het 1 kindBron 2

Kind(eren):

  1. Anna Angouleme HOFMEYR  1921-1960 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelius Johannes HOFMEYR?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelius Johannes HOFMEYR

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelius Johannes HOFMEYR


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 september 1886 lag rond de 15,4 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 67%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
      • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
      • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
      • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
      • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
      • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
    • De temperatuur op 8 juli 1919 lag tussen 11,0 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
      • 11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
      • 29 mei » De waarneming van verschoven sterrenposities tijdens een zonsverduistering bevestigt Albert Einsteins relativiteitstheorie.
      • 15 juni » John Alcock en Arthur Whitton-Brown vliegen non-stop van Newfoundland over de Atlantische Oceaan naar Ierland.
      • 21 juli » Anthony Fokker sticht in Amsterdam zijn eigen vliegtuigfabriek.
      • 7 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk.
    • De temperatuur op 28 januari 1969 lag tussen 4,8 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 13 april » Wielrenner Walter Godefroot wint Parijs-Roubaix.
      • 15 juni » Georges Pompidou wordt gekozen tot president van Frankrijk.
      • 15 juli » In het Belgische Dinant weigeren bij het afdalen van een steile helling de remmen van een Nederlandse bus, die daarop door een hek schiet en in de Maas stort. De chauffeur en 20 passagiers komen om. De reisleidster en drie vakantiegangers weten uit de bus te ontsnappen.
      • 5 oktober » De eerste aflevering van Monty Python's Flying Circus uitgezonden door de BBC.
      • 4 december » Black Panther Fred Hampton wordt in zijn slaap gedood tijdens een inval door de politie van Chicago.
      • 15 december » Benoeming van Albino Luciani tot patriarch van Venetië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam HOFMEYR

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam HOFMEYR.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over HOFMEYR.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam HOFMEYR (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Esterhuizen, "Stamboom Eric Esterhuizen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eric-esterhuizen/I10162.php : benaderd 2 oktober 2026), "Cornelius Johannes HOFMEYR (1886-1969)".