Stamboom Brouwer - Koster » Roelofje Jonker (1885-????)

Persoonlijke gegevens Roelofje Jonker 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Roelofje Jonker

Zij is getrouwd met Albert Dunning.

Zij zijn getrouwd op 23 april 1909 te Uffelte, Drenthe, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Arend Dunning  1918-2000 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelofje Jonker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Roelofje Jonker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Roelofje Jonker

Roelofje Jonker
1885-????

1909
Arend Dunning
1918-2000

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Nederland, Civil Marriage Index, 1795-1950, Ancestry.com, Drents Archief; den Haag, Nederland; BS Marriage
    Record for Roelofje Jonker
    / Ancestry.com
  2. (Niet openbaar)
  3. Nederland, Birth Index, 1787-1915, Ancestry.com, Drents Archief; den Haag, Nederland; BS Birth
    Record for Roelofje Jonker
    / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 april 1909 lag tussen 7,9 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 6,0 mm neerslag. Er was 8,6 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
    • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
    • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
    • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
    • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
    • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.

Over de familienaam Jonker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jonker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jonker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jonker (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eric Brouwer, "Stamboom Brouwer - Koster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eric-brouwer/I8944.php : benaderd 29 december 2025), "Roelofje Jonker (1885-????)".