Stamboom Ens » Pieter Wijker (1932-2007)

Persoonlijke gegevens Pieter Wijker 


Gezin van Pieter Wijker

Hij is getrouwd met Maartje Schuur.

Zij zijn getrouwd op 21 augustus 1958 te Sint-Pancras, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Pieter Wijker  1961-2004
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Wijker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Wijker

Pieter Wijker
1932-2007

1958
Pieter Wijker
1961-2004

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 november 1932 lag tussen 6,7 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 3,0 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
    • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
    • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
    • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
  • De temperatuur op 21 augustus 1958 lag tussen 12,2 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (47%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 31 januari » De Explorer 1 is de eerste succesvolle Amerikaanse satellietlancering.
    • 7 februari » De Nederlandse autofabriek Daf introduceert de personenauto met 'het pientere pookje'.
    • 29 juni » Encycliek Ad Apostolorum Principis van Paus Pius XII over het communisme en de Kerk in China.
    • 31 juli » Afschaffing van het tolgeld in de Waaslandtunnel onder de Schelde in Antwerpen.
    • 31 augustus » Zeezender Skånes Radio Mercur begint met haar programma.
    • 14 september » De twee raketten die ontwikkeld zijn door de Duitse ingenieur Ernst Mohr, bereiken de bovenste delen van de atmosfeer.
  • De temperatuur op 20 oktober 2007 lag tussen -0,6 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (84%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Bulgarije en Roemenië worden lid van de Europese Unie, waardoor deze nu 27 leden telt.
    • 21 maart » De Grand Canyon Skywalk wordt geopend.
    • 2 april » Invoer van het rookverbod in openbare gelegenheden en op de werkvloer in Wales.
    • 22 april » Door winst van Ajax en AZ en gelijkspel van PSV hebben de drie clubs nu elk 72 punten, met nog één speelronde te gaan. Nooit eerder deed een dergelijke situatie zich voor.
    • 7 juli » De Nieuwe Centrale Bibliotheek van Amsterdam wordt op het Oosterdokseiland geopend: de grootste openbare bibliotheek van de Benelux en ontworpen door Jo Coenen.
    • 1 september » In Londen vindt het allereerste Eurovisiedansfestival plaats; de winnaar is Finland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wijker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wijker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wijker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wijker (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ens is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Ens, "Stamboom Ens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ens/I797.php : benaderd 12 februari 2026), "Pieter Wijker (1932-2007)".