Stamboom Eman/Swart-Radstok/Attevelt » Christiaan Nicolaas Schut (1940-1940)

Persoonlijke gegevens Christiaan Nicolaas Schut 

Bron 1

Gezin van Christiaan Nicolaas Schut

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christiaan Nicolaas Schut?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christiaan Nicolaas Schut

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christiaan Nicolaas Schut

Christiaan Nicolaas Schut
1940-1940


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. schut Web Site, marcel schut, Christiaan Nicolaas Schut, 12 januari 2019
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: schut Web Site
      Stamboom: schut Family Tree

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 december 1940 lag tussen 2,3 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 9,8 mm neerslag gedurende 4,9 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Dzsingisz Gabor, Nederlands politicus en bestuurder
      • 11 mei » De Duitse invallers bereiken het Albertkanaal.
      • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Capitulatie van het Nederlandse leger.
      • 16 mei » De Duitse bezetters voeren de Midden-Europese Tijd en de zomertijd in Nederland in, in plaats van de tot dan toe gebruikelijke Amsterdamse Tijd. De klok wordt één uur en veertig minuten vooruit gezet.
      • 27 juli » Bugs Bunny maakt zijn entree in de cartoon A Wild Hare
      • 29 november » De Duitse Luftwaffe bombardeert Liverpool.
    • De temperatuur op 15 december 1940 lag tussen -4,3 °C en -0,7 °C en was gemiddeld -2,5 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 13 mei » Koningin Wilhelmina ontvlucht Nederland om naar Engeland te gaan vanwege de Duitse invasie van Nederland. Prinses Juliana neemt haar kinderen mee naar Canada voor hun veiligheid.
      • 16 mei » De Duitse bezetters voeren de Midden-Europese Tijd en de zomertijd in Nederland in, in plaats van de tot dan toe gebruikelijke Amsterdamse Tijd. De klok wordt één uur en veertig minuten vooruit gezet.
      • 10 juli » Begin van de slag om Engeland.
      • 15 september » De Duitse Luftwaffe lanceert een grootscheepse aanval op Londen: 60 vliegtuigen gaan verloren. Feitelijke einde van de Slag om Engeland.
      • 27 september » Duitsland, Italië en Japan ondertekenen het Driemogendhedenpact.
      • 6 oktober » De Duitse Jodenvervolging in Nederland begint met de ariërverklaringen van ambtenaren.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schut

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schut.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schut.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schut (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Han Eman, "Stamboom Eman/Swart-Radstok/Attevelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eman/I6620.php : benaderd 5 oktober 2026), "Christiaan Nicolaas Schut (1940-1940)".