Stamboom Eman/Swart-Radstok/Attevelt » Albertina Frankhuisen (1918-1918)

Persoonlijke gegevens Albertina Frankhuisen 

Bron 1

Gezin van Albertina Frankhuisen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertina Frankhuisen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertina Frankhuisen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertina Frankhuisen

Albertina Frankhuisen
1918-1918


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Kret and Nagtegaal families Website, Bert Kret, Albertina Frankhuisen, 16 februari 2011
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stambomen op MyHeritage.com

      Familiesite: Kret and Nagtegaal families Website

      Familie stamboom: 352733-1

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 februari 1918 lag tussen 6,3 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 3,3 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
      • 9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
      • 13 maart » Verheffing van de Apostolische prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo.
      • 19 maart » Het Amerikaanse Congres stelt de tijdzones vast, en keurt de zomertijd goed.
      • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
      • 16 november » De Democratische Republiek Hongarije wordt uitgeroepen
    • De temperatuur op 11 november 1918 lag tussen 3,2 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 5,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 1 april » Oprichting van de Royal Air Force in het Verenigd Koninkrijk.
      • 14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
      • 20 oktober » Duitsland accepteert de voorwaarden van de Amerikaanse president Woodrow Wilson om de wereldoorlog te beëindigen.
      • 7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.
      • 9 november » Novemberrevolution, de Duitse keizer Wilhelm II treedt gedwongen af, einde van het Duitse Keizerrijk; zowel de Duitse Republiek als de Radenrepubliek worden uitgeroepen.
      • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Frankhuisen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Han Eman, "Stamboom Eman/Swart-Radstok/Attevelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eman/I500.php : benaderd 28 september 2026), "Albertina Frankhuisen (1918-1918)".