Stamboom Eman/Swart-Radstok/Attevelt » Antje Bosma (1892-1962)

Persoonlijke gegevens Antje Bosma 

Bron 1

Gezin van Antje Bosma

Zij is getrouwd met Hedman bij van der.

Zij zijn getrouwd op 26 november 1914 te Gemeente Opsterland, Friesland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Freerk bij van der  1915-1994
  2. Helena bij van der  1916-1916
  3. Klaas bij van der  1917-1985 
  4. Andries bij van der  1919-1919

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje Bosma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje Bosma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje Bosma


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 februari 1892 lag rond de 2,3 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
      • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
      • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
      • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
      • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
      • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • De temperatuur op 26 november 1914 lag tussen 0,3 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 3,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
      • 12 april » Wielrenner Piet van Nek sr. komt zwaar ten val op de wielerbaan van Leipzig. Twee dagen later overlijdt hij.
      • 25 mei » Paus Pius X creëert dertien nieuwe kardinalen, onder wie zijn opvolger, de Italiaanse aartsbisschop van Bologna Giacomo della Chiesa.
      • 28 juli » Oostenrijk-Hongarije verklaart Servië de oorlog, daarmee begint de Eerste Wereldoorlog.
      • 4 augustus » Eerste Wereldoorlog: Duitse troepen vallen België binnen, waardoor het Verenigd Koninkrijk de oorlog verklaart aan Duitsland.
      • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.
    • De temperatuur op 29 september 1962 lag tussen 8,9 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 4,7 uur zonneschijn (40%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
      • 12 februari » De Deense overheid legt beslag op een van de zendschepen van zeezender Radio Mercur.
      • 13 mei » Bisschopswijding van Gerardus de Vet, Nederlands bisschop van Breda, door zijn voorganger Joseph Baeten in de kathedraal van Breda.
      • 22 juni » Een Boeing 707 van Air France stort als gevolg van het slechte weer neer op Guadeloupe; 113 mensen komen om.
      • 25 juli » Benoeming van Jozef Maria Heusschen tot hulpbisschop van Luik in België.
      • 5 augustus » Een observatorium in Australië vindt de eerste bekende quasar.
      • 1 oktober » In Leiden wordt de ALSRV Asopos opgericht door een aantal studenten die geen lid meer wilden zijn van het corps.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bosma

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bosma.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bosma.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bosma (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Han Eman, "Stamboom Eman/Swart-Radstok/Attevelt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eman/I105.php : benaderd 29 september 2026), "Antje Bosma (1892-1962)".